Бисквитено руло с банан

  • 8 609
  • 7
Здравейте момичета,многови се кефя на всички ама такива хубави неща маисторите та реших и аз да споделя тази рецепчица.Аз изобщо не съм на ти с готвенето и затова много се радвах като го направихи то сполучливо Rolling Eyes
          Бисквитено руло с банан
2 пак.бисквити "Закуска"
1 ванилия

1 маргарин"калиакра"
2 банана
1 яйце
2 сл какао
1 течен шоколад/средна кутийка/
1 1/2 чч пудра захар
11/2чч прясно мляко
крем:пудра захар+маргарина+какаото+яйцето/предварително разбито/се разбъркват
Потапяме бисквитите в подсладено мляко и ги нареждаме в/у наилон или целофан 3 на 5 реда,ред бисквити,ред крем.Последния пласт се намазват двата крайни реда бисквити с крем,а средния с течен шоколад като слагаме и бананите.След това в двата края сепридържа и се вдигат страничните редове.Заливаме рулото или с крем или течния шоколад.

Виж целия пост
# 1
Здравей ... вече доста хора изпробвахме рецептата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137279.0.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм. Благодаря Hug
Виж целия пост
# 3
 Embarassed не съм го видяла това.Аз нали съм с двете леви и се радвам на това мое нещо по рецепта на една моя приятелка ама и това ще пробвам  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз не съм. Hug Пък и онова руло е с крема сирене май, а това е сладко. Има разлика Wink
Виж целия пост
# 5
eti_31, рецептата която съм пуснала аз е също сладкиш! Крема става лек и вкусен!

sonka, няма проблем - радвам се, като виждам вариации на тази рецепта. Всъщност и моята е вариация. В БГ е известна като сладкиш "Ком", но се прави с масло и орехи и по средата е със сладко, а не банан. В Чехия съм го опитвала в една сладкарница, но там беше с извара и масло(вкуса е достa по-различен) и с банан по средата. Така че аз си измислих тази вариация с Крема крем и банан.  Явно твоята приятелка също е импровизирала!

Изглежда чудесно, но за да стане по-красиво следващият път сложи само един ред бисквити Закуска или избери по-тънки бисквити и сложи повече крем. Така мисля, ще изглежда още по-добре!   bouquet
Виж целия пост
# 6
... и това ще пробвам  Peace
  Hug непременно...с крема сиренето е божествено да знаеш( въпрос не вкус разбира се)..

Ети, ми то крем може всеки да си сложи какъвто си ще. Grinning
Виж целия пост
# 7
На мен ми изглежда много вкусно... ще взема да го пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия