Мнение за д-р Протич и Табакова

  • 4 184
  • 8
Здравейте момичета,
бих искала да попитам за някакви мнения за проф. д-р Михаил Протич. Ако сте ходили при него има ли резултат и какъв. Мъжът ми е с доста лоша спермограма, но преди няколко дена направи нова при д-р Табакова и тя показа значително подобрение, но Протич каза, че това неможе да се случи и не вярва на нейното изследване. Всеки казва, че не вярва на другия и всеки казва тотално противоположни мнения. Помогнете моля ви.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Съжалявам мила за спермограмата.
За д-р Протич нямам мнение, ние се консултирахме с д-р Кацаров. Него мога да ти препоръчам като специалст уролог-андролог.

Успех и късмет  bouquet
Виж целия пост
# 2
Моят мъж се консултира с проф Протич. Човекът е на възраст и много забравя  Mr. Green При второто посещение на мъжа ми му се наложи пак да му обяснява отначало какъв е проблема. Но пък нас ни прати при д-р Кацаров за допълнително мнение, защото той нямаше необходимата апаратура в МВР болница. Само това мога да кажа  Rolling Eyes

Успех!
Виж целия пост
# 3
И ние сме правили спермограма при д-р Табакова и при д-р Кацаров.
За д-р Кацаров, мога да твърдя че е добър специалист и е внимателен като човек.
Виж целия пост
# 4
Протич е изкуфяло старче-търгаш. какво ти забравяне от една визита до друга? мъжът ми каза, че в рамките на 40 минути консултация успял на два пъти да забрави какъв е случая на пациента!

Виж целия пост
# 5
Дарилка, а да те питам, имаше ли значителна разлика в данните от спермограмите при Табакова и Кацаров. Ако е възможно кажи някои показатели и диагнозата й. Може ли да се вярва на данните от нейната лаборатория и какво ти е мнението за нея
Виж целия пост
# 6
само да напомня, че спермограмите не са константни и могат значително да варират, особено при варикоцеле.
Виж целия пост
# 7
при мъжа ми става въпрос за значително увеличение (10 пъти) на количеството за период от 40дни и проблема при него е на хормонална основа и след прием на стандартните хапчета при  назначена терапия за 3 месеца, след 40дена приемане на хапчета възможно ли е да има такава промяна или спермограмата е грешна.
Виж целия пост
# 8
Говорим за количеството сперматозоиди нали? То се е увеличило?
Иначе за това дали е възможно, като имаш предвид, че сперматогенезата е около 3 месеца, малко странно ми се струва.

А хормоните след този прием влезнали ли са в норма?
Защото при нас имаше проблем с естрадиола и чак след 3 месеца прием той си влезе в норма.

Би било прекрасно ако е вярна спермограмата и ако от 6 млн. примерно за 40 дни станат 60 млн., но това ми е много странно.
Направете нова спермограма на друго място.

Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия