Фолклор - за отслабване и спорт

  • 16 879
  • 354
Не помня в кой сайт четох за желание да се играят народни танци за поддържане на фигурата,за стягане ,за отслабване.Опитах се да намеря темата ,но не успях и затова отварям нова.
Много се навих да танцувам фолклор за отслабване и спорт и написах е-мейл на читалище "Добри Чентулов" в Дианабад /В кв. Витоша има в Павлово ,но ми е далеч,аз съм до Студентски град"/.Това ми е най-близо.Отговориха ми ,че имат желание и с удоволствие ще направят група ,но трябва да има желаещи.
Ако има още някой желание,нека им напише на dobri.chintulov@mail.bg Така можем да съберем група и да танцуваме за отслабване и спорт.
Виж целия пост
# 1
super,az sam igrala narodni tanci predi vreme pravilno si se nasocila,no na men niama koi da mi gleda bebenceto Sad
Виж целия пост
# 2
Ще го водиш с нас.Сигурно ще можем да организираме да го гледаме.Колко е голямо?
Виж целия пост
# 3
Аз бих се записала с удоволствие дори бих водила и Криси - нищо че е малка .
Виж целия пост
# 4
Пиши им на читалището ,за да видят ,че имаме интерес и да ни сформират група
Виж целия пост
# 5
Супер идея - по-добра не съм срещала напоследък!  smile3501 smile3501 smile3501 Аз съм за !!! newsm68 newsm44 newsm68 Ако го правите събота и неделя, ще ми е най-удобно на мен лично. През седмицата съм на работа до 19 часа.  smile3516 Мога сутрин до към 11 часа през седмицата. Аз толкова се навих, че веднага започнах с изикванията  newsm53 Аз съм в Младост и Дианабад ми е супер място. А толкова обичам народни танци! И съм дебела! И мога да играя само 5-6 хора! Пасвам идеално,а?  newsm10

Само ми кажете какво да им пиша на ръководителтие от читалището, моля ви!  smile3523
Виж целия пост
# 6
Момичета, пуснете на търсачка в google  "народни танци" и ще Ви излезе сайт на фолклорен клуб "Чанове"....
Занятия провеждат или в Дианабат или в Семинарията...там има координати....
Аз като ходех бях много доволна .... Peace
Виж целия пост
# 7
И аз искам, в Младост съм и съм без кола newsm78,нямам представа как ще стане, но искам.
Най-разумно е, да е вечер след 18 часа и събота и неделя, за да могат повече мами да се запишат.Ако искате първо да се преброим и после да им пишем на хората  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз съм за събота и неделя. но за сега като гледам има само 4-5 желаещи Weary
Виж целия пост
# 9
И най-вече за удоволствие!

Обичам народната музика и хората.
Има ли някъде хоро, веднага се хващам. И ме е яд, че не ги знам всичките.
Това лято скиторихме из македонския край, а там ги играят едни хора, дето никак не ги знам и само седях като Циндил-Пиндил и гледах отстрани.
Виж целия пост
# 10
Като не става ще се запишем при Чановете и готово.На мен не ми е само за отслабването, а искам  да науча повече хора.
Виж целия пост
# 11
Момичета, мен ме е срам да ходя сама. Има ли вече информация дали ще се сформира група?  newsm78 Много ми се ходи, обаче дали ще има разделение на начинаещи и напреднали. Че аз съм танцьорка на хора само по сватби и купони  Joy
Виж целия пост
# 12
Оооох блазе ви ,ако се съберете...ма тук към края на града  Laughing няма никой май дето да му се ходи...ако изобщо намеря наблизо май ще си ходя самичка  Thinking
Виж целия пост
# 13
Искам и аз Heart Eyes Танцувах преди години, но други танци - модерни и не чак толкова Laughing Обаче с хората съм много зле, и на сватби дори не ставам ooooh! Добре ще ми дойде да понауча някое и друго хоро.
Виж целия пост
# 14
На мен Дианабат ми е малко далеч, но тожа не е чак такъв проблем но и на мен ми е удобно вечер или събота и неделя. Аз също съм абсолютно начинаеща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия