AVON кампания 13 И 01

  • 15 043
  • 328
Каталог 01
старата тема
Виж целия пост
# 1
запис   Laughing
Виж целия пост
# 2
клик Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Здравейте, момичета! Искам да се запиша за тази тема, че станах представител на AVON преди няколко дни, тук в UK.  Hug
Виж целия пост
# 4
запис...+въпрос?

пак за кремовете...
до сега съм си взимала кремове само на naturals и един там лятото с витамини.
Сега ми се иска да си взема нещо по-така уж за свежест, бръчки и сияние. Кожата ми е суха към нормална на 29г. съм.

Спряла съм се на Ageless Results стр.24 К01 и Орянджевия Solutions (овлажняваж крем с лек тониращ ефект и фактор 20) стр.122 К01??
Кажете си мнението или ми препоръчайте някой друг крем?
Виж целия пост
# 5
Био6 или не знам как се казва сега беше много приятен - лично пробвано Simple Smile /дневен и за около очи, нощния - не съм/
Виж целия пост
# 6
 от кремовете на Ейвън ми  допадна само един крем-24-часовия ,но тои е по- лекичък...по -тежък е БИО 6
Виж целия пост
# 7
И аз да се отчета и да кажа че съм много доволна от новата спирала на AVON и от глицериновия крем за ръце до сега ползвах този за ръце и нокти но този е супер!
Виж целия пост
# 8
довечера си чакам спиралата  smile3508
Виж целия пост
# 9
мммм да..моля кажете си мненията за спиралката Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Здравейте  Grinning Аз съм Веси и съм на 17 години  Embarassed Не съм мама,но това е най-добрия форум за представители и клиенти,който съм посещавала.Адски съм се влудила около козметиката на Авон и затова реших да се включа.

Относно последно излезналата спирала СуперФул,аз лично не съм я пробвала,но имам 7-8 адски доволни клиенти,за което си правя изводите Simple Smile)))

П.С.
Искренно се надявам да не бъда дискриминирана заради възрастта си или защото не съм мама Praynig

Благодаря Ви!  Grinning
Виж целия пост
# 11
здравей Одисея, всъщност не си единствения "малчо" във форума Wink, добре си ни дошла

Gigi , Ageless Results е хм .... доста "тлъст" крем, иначе мирише хубаво. Оранжевия, но не в тубата, а в кутийка "Сияйна кожа" много ми харесва. За този в тубата се чуха доста противоречиви мнения. 24-часовия и според мен е много добър, но е по-подходящ за лятото. Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.
Виж целия пост
# 12
Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.

 hahaha
Виж целия пост
# 13
Gigi, определено Ageless Results е доста тежък крем. Аз си го взех, но ползвам само дневния, нощния го спрях, защото ми е прекалено тежък. И аз съм на 29.
Виж целия пост
# 14
Аз съм на 27 с мазна кожа и з акремонете мога да кажа:
- а ню - 25+ - тежък крем, ползвах само нощния;
- с екстракт от нийм - мазничък и мирише ОТВАРТИТЕЛНО Sick;
- 24 часовия - лек приятен/ оценка 6 от мен/;
- с витамин С /спрян от производство, но аз съм се запасила Mr. Green/ - лек приятен и бързо попива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия