С кого споделихте,когато научихте,че чакате бебе ?

  • 2 603
  • 107
Тъй като си мисля,че това е бащата на бебето(макар,че не винаги е така по ред причини),кой след него избрахте да научи новината ?
Виж целия пост
# 1
родителите
Виж целия пост
# 2
Странно, но колежката ми разбра втора. Причината е, че тя боледува нон-стоп и ме беше страх да не ме зарази за пореден път и да навреди по някакъв начин на ранната ми бременност.
Имахме идея да зарадваме родителите ни по Коледа миналата година, но плана ни се провали. Наложи се да вляза в б-ца за 1 седмица и заради това нямаше как - следващата, която научи беше шефкинята. Едва след нея дойде ред на милите роднини..
Виж целия пост
# 3
Първо една приятелка, тъй като тя ме накара да си купя тест и постоянно ми се обаждаше по тел. за резултата.
След което веднага казах на съпруга ми, а той започна да уведомява родата. Party
Виж целия пост
# 4
  bouquetЧестито.
Аз лично казах на много хора, просто щях да се пръсна отвътре от обзелата ме еуфория.Сега тя леко отмина и предпочитам по спокойно да я карам  Joy
Леко бременеене !!!!
Виж целия пост
# 5
Peace
Виж целия пост
# 6
когато разбрах, смен бе 1 приятелка. Следващият бе таткото, който за малко да не катастрофира от радост  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Първия който научи беше мъжа ми,а след него 10-годишния ми племенник Mr. Green (беше ни на гости).
Виж целия пост
# 8
Казахме на баща ми и брат ми, след това на другите  Wink
Виж целия пост
# 9
Първо научи най-добрата ми приятелка, тъй като тя ме накара да си купя тест и постоянно ми се обаждаше да провери дали съм го направила.
След което веднага казах на таткото, а той ми затвори телефона за да усмисли истина ли е това или не.
Виж целия пост
# 10
Моя много скъпа приятелка разбра втора.Родителите ни научиха по-късно,защото са в други градове,а не смятам,че телефонен разговор е подходящ за случая.
Виж целия пост
# 11
Първи беше таткото,а след това родителите ми.
Виж целия пост
# 12
таткото, родителите ни, брат ми, сестрата та таткото и всички приятели, чиито номера ни бяха в телефоните => лавино образно целият свят или частта, която ни познаваше.
Виж целия пост
# 13
Първа научи сестра ми   Wink
Таткото беше втори  hahaha
Досега знаят само те, бъдещите баби и дядовци, колегите ми и 3-4 приятелки. Но тъй като вече ми личи, предполагам че и други познати може да са се сетили.
Виж целия пост
# 14
След таткото- сестра ми , и после родителите и приятелите Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия