ПОДКРЕПЕТЕ балет НОВА /от клиповете на Ъпсурт/ да осъществят една мечта

  • 2 295
  • 42
www.pcddancecontest.com

Знаете ги сочните мацки от клиповете  и участията на Ъпсурт и някои други изяви. Момичетата се състезават в танцов конкурс и ако го спечелят ще танцуват на сцената в Лондон с Pussycat Dolls.

Клипчето е много свежарско с това графити... Гласуването става по следния начин - като отворите  клипчето най-отдолу има rate it now - предполагам трябва да се избере ай-крайната точка... дайте да дадем едно рамо на момичетата, много са сладки! Помагахме на миската от Максим и на Иво Папазов, тия девйки също заслужават овации.  Joy
Виж целия пост
# 1
Нещо не ми тръгва клипчето  Thinking
Виж целия пост
# 2
Ами да, на някои места бавно става, но важното е поне, че си го открила и отворила, поне можеш да гласуваш, ако решиш да го правиш без да гледаш клипа  Wink Ако на някой му е трудно да го открие има го в първите пет за седмицата и засега е на второ място, при тези по-големите квадратчета... Иначе само с мишката като прокарваш по квадратчетата и излизат имената на участниците... Аз на работа всичко лесно отварям, но вкъщи се мъчал А и сайта е тъп и претрупан
Виж целия пост
# 3
 Гласувах , поозорих се докато разбера как става номера , но успях... Peace
Виж целия пост
# 4
Кои са те, че има сто хиляди клипа......
Виж целия пост
# 5
гласувах,в момента са първи
Виж целия пост
# 6
На първия ред, втория или третия клип  Peace Аз гласувах, но клипа така и не можах да го гледам  Tired
Виж целия пост
# 7
гласувах,в момента са първи


о, да...и аз гласувах ето ги:

http://www.pcddancecontest.com/#vid=288&pageno=1&sort=da … e&page=detail



скипва се интрото и се натиска 5 тото кръгче......
Виж целия пост
# 8
Гласувах.
Виж целия пост
# 9
и аз Peace
Виж целия пост
# 10
Честно, тва е един от най-скапаните сайтове, които съм виждала, ама добре, че сме оправни...  #Crazy
Виж целия пост
# 11
Гласувах и аз
Виж целия пост
# 12
Гласувах!
Виж целия пост
# 13
ЕДин глас и от мен Wink
Аз гледах и клипчето Laughing
Виж целия пост
# 14
Подкрепени са Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия