За плюшените играчки

  • 1 217
  • 27
Дъщеря ми е на 5,5 м. Знаем ги бебетата на тази възраст - всичко, което хванат слагат в устата си.Мони има едно плюшено мече, което много харесва, радва му се много, протяга към него ръчички, но като го докопа и веднага си го слага в устата.Та питанката ми е - може ли да й стане нещо като лапа плюшена играчка, да се задави или да й се напълни устата с косми /въпреки че мечето не е много косместо/ или нещо такова?Да й давам ли да си играе с мечето или е още малка и да го прибера?
Виж целия пост
# 1
Според мен е хубаво, когато го даваш да я наблюдаваш, може и косми да налапа или малки частици като нослето, очичките на плюшката. По-добре и давай играчки, на чийто етикет пише, че са подходящи за възрастта й.
Виж целия пост
# 2
Моите и двамата си играеха. Не сме имали проблем Hug
Виж целия пост
# 3
предполагам че няма да нагълта толкова косми че да се задави,но мисля че от хигиенична гледна точка плюшениете играчки са за по-големи деца
Виж целия пост
# 4
Давала съм й плюшени играчки,но внимавах да не ги лапа.Може би след годинката бях по-спокойна вече като й давах.Сега много си играе с тях.
Виж целия пост
# 5
Внимавах и не сме имали проблем  Peace
Виж целия пост
# 6
На тази възраст не си е играл с плюшени (защото не му давах  Naughty), започна едва след 8 месец, но не ги лапа
Виж целия пост
# 7
И аз оставям Криската да си играе с плюшените играчки (тя има доста). Лапа ги, дъвче ги (нали ни мъчат зъбки), подмята ги и според мен са по-безопасни от пластмасовите играчки , с които може да се нарани Hug

п.п само да уточня - плюша не е дългокосмест, за да се налапа с мъх  Hug
Виж целия пост
# 8
Абе внимавай много като й ги даваш, за всеки случай  Hug
Виж целия пост
# 9
И моята госпожица си има любимо плюшено куче -даже му вика Ба.
Виж целия пост
# 10
Ами ние от 4 месеца си играем с плюшени играчки,но не с дълъг косъм или с много пух...ни по принцип съм ЗА!
Виж целия пост
# 11
давам много рядко
Виж целия пост
# 12
Давай и други играчки по подходящи, макар че нищо няма да стане
Виж целия пост
# 13
лапаме такива играчки и нищо му няма
Виж целия пост
# 14
Чак пък да е проблем, мисля че не е, но по-добре да са от гумените!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия