Срастване при момиченцата-моля за съвет !!!

  • 496
  • 4
Здравейте на всички във форума.
Бях прочела темата за срастването при момиченцата на скоро във форума за здравеопазването и забелязах, че и моята дъщеричка има такова. Отвора е съвсем малък и надолу липсва. Днес бяхме на консултация и педиатърката ни каза, след като я видя, че трябва да я види детски гинеколог. Можете ли да ми препоръчате къде да я заведа във Варна? Педиатърката ми каза, че само една детска гинеколожка имало- д-р Василева (в Темелков или в 1-ва частна). Ако има някой от Варна, който се е сблъсквал с това- Моля за съвет !!!!
Виж целия пост
# 1
Аз не съм от Варна, но мисля, че най-добре е да попиташ лекарите.
Щом са те насочили вече отивайте - нали са ти казали коя лекарка е. Защо не искаш да идете при нея? Нещо лошо ли си чула?
Поразпитай лекарите - те се познават повечето.
Успех и не се притеснявай - такива неща се оправят  bouquet
Виж целия пост
# 2
Moje li da popitam kakvo e tova srastvane?Izviniavam se  Embarassed
Виж целия пост
# 3
не че не искам да отида при нея- ще си уговоря час и отиваме колкото се може по- скоро (таткото почива в понеделник и ще ни заведе). Просто исках ако някой вече е ходил тук някъде във Варна- да ми препоръча, защото каквото изчетох тук във форумите- все за София беше. Знам, че не е нещо фатално, но все пак ако се наложи операция........си е притеснително !
Виж целия пост
# 4
За това срастване прочетох в другия форум- за здравословните проблеми и затова обърнах внимание и на моята дъщеря. Ами влагалищния отвор е "залепен". При моята бебка има малко отворче отгоре, но надолу постепенно се затваря. Сравних я с племеницата ми, а днес на консултацията помолих и педито да я види и тя ме прати на детски гинеколог. От това, което изчетох в другоя форум- може да се стигне до пълно срастване, да се задържа урина и да увреди бъбреците.........НЕ ДАЙ БОЖЕ ! Там има много писано по тази тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия