Често ли се обяснявате на лични?

  • 1 717
  • 47
Аз на лични предимно клюкарствам, но не за това е темата.
Каквото имам да кажа за нещо, най-често го казвам в темите. Не ми е в стила да се обяснявам или оправдавам на лични, да търся сметка на някого и т.н.
Практика ли е в темите да се пише едно, а на лични да се изказват истинските "чувства" се питам днес по конкретен повод...?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
Айде, бе  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
А, верно, на Кросамая веднъж и се обяснявах, ама не помня за какво.
Виж целия пост
# 3
А, верно, на Кросамая веднъж и се обяснявах, ама не помня за какво.

Пийс, бабе, пийс  Peace
евала!

По темата: не, не се обяснявам Simple Smile Каквото има да се каже, го пиша в темата.
Виж целия пост
# 4
Веднъж , два пъти съм се извинявала на някой за нарушаване на добрия тон...........отвреме, навреме пиша на някой по нещо....какво те провокира да пуснеш темата
Виж целия пост
# 5
Ако ме дъфчат на лични се "обяснявам". Иначе изказвам почитанията си.
Между другото-Лора как си мила?
Виж целия пост
# 6
Не не се обеснявам,отговарям си на съобщенията и тва е.А по въпроса с темите,еми там си пиша квото имам да казвам,на лични в повечето случаи са странични неща.
Виж целия пост
# 7
Никой досега не ми е размахвал пръст на лични. Крайно време е, започвам да се чувствам пренебрегната и безлична.  cry
Виж целия пост
# 8
Мда, обяснявам се. И на мен ми се обясняват.
И взаимни (или не дотам) обяснения в лИбоФ на лични тоже.
И питанки от най-всякакъв вид, и молби, и клюки не на последно място...
Много са ми вървежни личните и в двете посоки на пощенската кутия Grinning
Виж целия пост
# 9
не се обЕснявам на лични, ако съм казала нещо, за което е редно да се извиня - извинявам се в темата - след като всички са ми прочели глупостите, редно е и всички да знаят, че мога да се извиня за тях  Naughty
на лични само клюкарствам  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не, на ЛС клюкарствам  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Случвало се е да се извиня на лични, ако съм засегнала някого. Но да искам обяснения, да търся сметка и да питам какво точно е искал да каже автора - не. Всеки има право да пише каквото си иска, дори да ме нарече тъпа п*тка, ако реши, че съм такава. В интерес на истината, не съм срещала лични нападки... но може пък да съм гьонсурат и да не се усещам, знам ли. Когато се карам, го правя в темата - конфронтирам се с мнението, а не с човека.
Виж целия пост
# 12
Практика ли е в темите да се пише едно, а на лични да се изказват истинските "чувства" се питам днес по конкретен повод...?  Twisted Evil
що ? ти какво му писа на Жоро на лични Wink ? щото в темата едно пишеше , а на лични - друго ли ...
хммм , мислех си , че си точно пиче , все пак , ако се сещаш .. Wink
Виж целия пост
# 13
Имало е случаи, в които не мисля, че трябва да занимавам целия форум - примерно с това, че някой ми е свил ника.  Tired
На лични си пиша с някои близки люде, шеги и закачки.  Laughing
Виж целия пост
# 14
а клюках веднъж на лични Mr. Green ама скромно 2-3 съобщенийца и се приключи.абе като цяло  опцията ЛС ми е умрЕла работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия