Пералня Самсунг силвър нано( R1245/1045AV)

  • 2 666
  • 11
Някой да има инфо? Става ли? Как пере?
Имала стерилизиращ еф...? newsm78
Така пише на рекламата...... Каква е тая нано система? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма такава? Cry
Не ми се вярва.... Thinking
Виж целия пост
# 2
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!
Виж целия пост
# 3
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!

Понеже и на нас ни предстои смяна на пералня, ика да те питам следното: въпросният модел има ли електронна везна, тоест пере без ограничения в килограмите на прането? Искам да кажа, че може да сложиш 5 кг, може 1/2 кг или 3 кг, а везната сама преценява количеството прах и вода съобразно сложеното тегло. Много удобна опция, която не всички перални притежават.
Виж целия пост
# 4
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!

Е как така, поне програма не си ли избираш? Тя и нашата (Горение) сама преценява количеството на водата,  колко пъти да изплаква и броя и оборотите на центрофугите, но все пак трябва да и укажа какво пере - памук, синтетика и т.н.   newsm78 ?
Виж целия пост
# 5
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace
Виж целия пост
# 6
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace
А няма ли отделен бутон, с който да си вкл/чищ сама центрофуга?
Виж целия пост
# 7
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace
А няма ли отделен бутон, с който да си вкл/чищ сама центрофуга?
Да има ,но пак не иска Confused
Виж целия пост
# 8
аз съм с 1045 - страшна е!
освен че стерилизира дрехите има и 4 бебешки програми  Sunglasses
няма автоматична везна, а само бутон за 1/2 пране, но пък на пълна програма харчи 46 литра вода!!!
Nassy Z - изписва ли ти грешка на диспрея когато свърши с прането на олекотената завивка? на мен ми се случи с едно яке подобно нещо - копчето се беше закачило за барабана и изписа грешка на диспрея, когато отворих капака якето беше мокро все едно само съм го потопила в леген вода, закопчах копчето и пуснах да го изпере пак и вече нямаше проблем.
Виж целия пост
# 9
аз съм с 1045 - страшна е!
освен че стерилизира дрехите има и 4 бебешки програми  Sunglasses
няма автоматична везна, а само бутон за 1/2 пране, но пък на пълна програма харчи 46 литра вода!!!
Nassy Z - изписва ли ти грешка на диспрея когато свърши с прането на олекотената завивка? на мен ми се случи с едно яке подобно нещо - копчето се беше закачило за барабана и изписа грешка на диспрея, когато отворих капака якето беше мокро все едно само съм го потопила в леген вода, закопчах копчето и пуснах да го изпере пак и вече нямаше проблем.
Да, изписва ми грешка - EU(според книжката означава неравномерно разпределение на тежеста newsm78)
Виж целия пост
# 10
Ами честно казано още не съм я разучила напълно,но наистина виждам,че като си нагласям обороти,градуси,центруфуги...и всичките му там функции и като натисна после СТАРТ и хоп пералничката променя всичко и си пере по нейна преценка:))))))
Виж целия пост
# 11
anidimova

аз често променям програмите на ръка
или обороти или колко градуса,
но след като натисна Старта не се променят
остава си това което аз съм задала

зашо не попитате в сервиз
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия