Нека кажем нещо и за втори клас.Какви трудности имате с вашите второкласници?

  • 526
  • 2
Здравейте мами на второкласници! Споделете как се справят децата ви. Аз лично понякога(като днес например) изпадам в тих ужас ooooh! Иска ми се да оставя дъщеря си да си пише сама домашните, но все не става. Винаги ме вика и все пита за нещо, не иска да мисли сама. А на всичкото отгоре някои от задачите или упражненията им са написани толкова неразбрано, че и аз започвам да се чудя какво искат от детето да направи Thinking
Имате ли и вие такива проблеми? Аз лично ходя на работа (сега съм в отпуск) и ми е много претоварено. Да не говорим за това, че щерката  е страшно разсеяна. Гледа ме като обяснявам, дава вид, че ме слуша, а като питам разбрала ли е, тя дори не ме е слушала. Rolling Eyes
Стана много дълго, надявам се, че не съм ви досадила Embarassed
Виж целия пост
# 1
Нямам проблеми с питане и разбиране на материала, но ежедневно преглеждам домашни, защото е крайно разсеяна и прави грешки от разсеяност (независимо дали става дума за преписване на текст или решаване на задачи) . Като цяло не се оплаквам. В началото на годината имахме търкания, защото изведнъж се беше взела за по-голяма, отколкото е в действителност, но постепенно страстите се уталожиха.
Виж целия пост
# 2
Здравейте.Аз също имам второкласничка и за щастие се справя доста добре.Разсейва се ,но мисля,че за тях е нормално.Това ,което не обича да прави е упражненията в къщи,но аз го изисквам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия