Я, да ви се похваля!

  • 1 833
  • 20
Днес Раян /след като аз отворих хладилника/ видя шиш4етата и като се хвърли в отгоре им  Laughing като гладен. Казвам си "Защо пък да не му дам на детето да си хапне?"
И погледнете какво става:

Виж целия пост
# 1
Много е сладко хлапето.
Виж целия пост
# 2
Гладни години Flutter
мальк сладур4о Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ма много е сладък Grinning  То детето си иска месо, виж как хубаво си хапва Grinning
Виж целия пост
# 4
Я бързо си признай като бяхте в България от ресторантите излизахте ли? Защото Изабела от всичко най-много хареса шишчетата. Ядеше ги като невидяла (като твоя Раян Grinning ). И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing
Виж целия пост
# 5
Мамината душичка как хубаво си хапва...

Знае детето какво да яде Краси Wink  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
За първи път му давам сам да яде шиш4е, защото се притеснявам да не се ду4не с тоя острия шиш. А ина4е месце отдавна съм запо4нала да му давам, ама и той сам си го иска /идва и ни бърка в 4иниите като се храним/ Laughing
Цитат на: Laura
И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing

Лаура шиш4етата сами си ги правим, купуваме месото от "European" това е магазин за месо, колбаси, деликатеси и всякакви други местни неща. Месото там е винаги прястно и сравнително по-евтино.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Anonymous
За първи път му давам сам да яде шиш4е, защото се притеснявам да не се ду4не с тоя острия шиш. А ина4е месце отдавна съм запо4нала да му давам, ама и той сам си го иска /идва и ни бърка в 4иниите като се храним/ Laughing
Цитат на: Laura
И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing

Лаура шиш4етата сами си ги правим, купуваме месото от "European" това е магазин за месо, колбаси, деликатеси и всякакви други местни неща. Месото там е винаги прястно и сравнително по-евтино.


Госта бях аз, нали разбрахте Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ох,4е вкусноооо  Grinning Като гледам Раян как сладко ги хапва 4ак на мен ми се дояде  Embarassed  А пък и той е такъв сладък, да го схруска 4овек и него. Пу пу  Wink
Виж целия пост
# 9
Мале Краси, я го прехвърляй насам та белким разяде малко моите госпожички.....Сладур.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Honda
Мале Краси, я го прехвърляй насам та белким разяде малко моите госпожички.....Сладур.


Ми, да ти го хвърля, ама да не ме биеш после, 4е не е останало какво да ядеш Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 11
Ама как ще те бия. От кога чакам да дойде някой в къщата ми дето да "упостоши" всичкото ядене. Все на диети тия хора Laughing  Wink
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Honda
Ама как ще те бия. От кога чакам да дойде някой в къщата ми дето да "упостоши" всичкото ядене. Все на диети тия хора Laughing  Wink


Оки-Доки...давай тогава координати те си, а аз ще подготвя прашката Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 13
май го държиш гладно детето, не те ли е срам???
а после било се нахвърляло на шишчетата...
Виж целия пост
# 14
Голям сладур Laughing  Laughing  Laughing
Мръвка му тряяяяябва на мъжа, я #Milti  #Milti  #Milti
След някоя друга няма да му смогваш сигурно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия