Колички GIORDANI - здрави ли са?

  • 620
  • 7
Някой ползвал ли е количка, с тази марка. Аз си харесах една - малко прилича на лятна, но има покривало за крачетата и дъждобран. Изглежда супер маневрена, макар че е с малки гуми и е много лека.
Виж целия пост
# 1
Една позната мама има такава количка, но не знам точно кой модел е. Комбинирана е. След, като издържа на нейните набези по планини и ливади, значи със сигурност е здрава  Peace Освен това е супер лека и маневрена. Нейното бебче е калкото нас, но доста по-пухкаво и като буташ количката въобще не се усеща някаква трудност.
Попринцип съм чувала само добри отзиви за тях. Лошото е, че се намират трудно на живо, за да се разгледат. Казаха ми, че ги има в Бебе+ в Дианабад и в Комсед в Гео Милев.
Виж целия пост
# 2
В Млаодст -2 в Рума има два модела, единия е комбиниран с някакъв кош беше и кошница май, а другия модел е съвсем опростен само количка с покривало за зимата май беше. Ама ка обясних дано ме разбра  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Возя моята щерка в Джордани G нещо си Laughing /май беше3/ -накратко много маневрена с две отделни дръжки, сгъва се като чадър, има зимно чувалче и дъждобран. Многооооооо сме доволни, защото е много лека, облегалката пада до напълно легнало положение /нещо като комбинирана количка, но с тежестта на лятна/. Ползваме я от края на миналата зима, когато Ния беше на 4м. Единственото, което бих те посъветвала е да си вземеш от промазаната, непромокаема материя. Няма да сбъркаш в избора, а и цената и за възможностите и е много добра - 315лв.
Виж целия пост
# 4
В Бебе+ има всичките модели на Джордани, доколкото знам това им е фирмения магазин.
Виж целия пост
# 5
В Бебе+ има всичките модели на Джордани, доколкото знам това им е фирмения магазин.
Къде се намира този магазин  Hug
Виж целия пост
# 6
Н. Габровски с/у х-л Диана има 3 жълти блокчета в средния
Виж целия пост
# 7
Аз съм с лятна Джордани и съм много доволна от нея.
В Бебелан също има техни колички.Бебе+ не им е фирмен магазин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия