Мъж или жена е гинекологът Ви

  • 2 912
  • 70
Здравейте, момичета!
Бихте ли споделили от какъв пол са гинеколозите ви?
Мен лично винаги ме е притеснявало да посетя мъж - гинеколог.  Embarassed
Може да страдам от излишни предразсъдъци, но...
Много ми е странно мъж- гинеколог. Какво е вашето мнение?
Виж целия пост
# 1
Мъж. Какво значение има? Няма да се женя за него, я. Работа като всяка друга. Laughing
Виж целия пост
# 2
Здравейте  Hug
Аз също се притеснявам от мъжете гинеколози, но досега посещавах само жени тамън 5 на брой и никоя от тях не ми обърна внимание и не ми обясни това което питах  Crazy Да не забравя да спомена, че две от тях като ми видяха изследванията ПАП 2 раничка и възпаление, ми казаха "Ела чак когато родиш"  Crazy
Сега съм при мъж, който ми отделя по 40 минути на преглед и ми обяснява всичко. Аз лично, смятам, че мъжете са по-добри гинеколози!   bouquet

Виж целия пост
# 3
Основно ходя при мъж и съм много доволна от него, а иначе има и една жена-гинеколог, която посещавам.
Виж целия пост
# 4


  Въобще не се притеснявам. Мъж, жена - все едно - само да си разбира от работата.
  Да отговоря на въпроса - мъж е.
Виж целия пост
# 5
Мъж! Мъжете гинеколози са много по внимателни и спокойни,жените са по грубички.
Виж целия пост
# 6
моята гинеколожка е жена,но сам чувала че мъжете са по добри в тази работа.
Виж целия пост
# 7
Жена. Просто стечение на обстоятелствата. Ако е добър професионалист, какво значение има полът?!?!
Виж целия пост
# 8
Жена- просто една добре позната ми лекарка и съм много доволна.
Виж целия пост
# 9
Била съм и при мъж, и при жена.
От мъжете съм много по-доволна.
А съм сменила 7 досега...
Виж целия пост
# 10
Жена. И съм много доволна, винаги е любезна, внимателна, обяснява ми до най-малката подробност това, което ме интересува.   bouquet
Виж целия пост
# 11
Jena,no sum poseshawala i muj ginekolog.
Виж целия пост
# 12
Жена Simple Smile
Виж целия пост
# 13
ходила съм при мъж, но определено съм по- доволна от жените, смятам че ттова че мъжете са по- добри е мнение наложено от самите тях, за да ходят пациентки и при тях, жените за мен винаги са били по- внимателни и си разбират повече от работата и най- малкото не се притеснявам от нищо Peace
Виж целия пост
# 14
Неочаквано за мен повечето отговори са за мъж.  Rolling Eyes
По принцип важното е лекарят да е добър специалист. Но тук не става дума за обикновен доктор, а за някой, който запознаваш с най-интимните части от тялото си.
Бихте ли споделили как преодоляхте притеснението си все пак?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия