СЪВЕТ към майките с НОВОРОДЕНИ бебоци

  • 1 865
  • 29
Мили майчета, съветвам ви още отсега да слагате бебоците да спят с чувалче, така като поотраснат няма да имате никакъв проблем със завиването.

Аз незнаех, че така се прави и до ден днешен ставам по 100 пъти да завивам малката ми принцеска, а тя даже в съня си като опъне крачетата и се отвива.
Виж целия пост
# 1
добър съвет  Peace аз не го слагах като малък, защото нали не мърда, не се отвива, ноооооо.... сега освен че рита и запраща завивката на другия край на леглото, не дава да го завивам. Незнам, сигурно му пречи одеалото или се омотава в него, но почти по цяла нощ спи абсолютно отвит.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за съвета! Моето бебче спи вече в чувалче, но съвсем от скоро, защото сега почна да се отвива.
Виж целия пост
# 3
И ние явно вече трябва да слагаме бебка в чувалче.
Защото се отвива страшно много вече и всеки път като се будна през ноща тя все отвита.
Мерси за съвета  Peace
Виж целия пост
# 4
Ако това е вашият вариант за спане, не трябва да махате чувалчето през лятото, защото после ще си го ползвате сами ...евентуално ако ви става:))

От опит пиша:)
Немой  дете свикнало да спи отвито на свобода да го вкараш пак в чувалче...няма начин просто Simple Smile

П.П. има летни чувалчета...
Виж целия пост
# 5
Ако това е вашият вариант за спане, не трябва да махате чувалчето през лятото, защото после ще си го ползвате сами ...евентуално ако ви става:))

От опит пиша:)
Немой  дете свикнало да спи отвито на свобода да го вкараш пак в чувалче...няма начин просто Simple Smile

П.П. има летни чувалчета...


Подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 6
Нашето шиле въртоглаво  Heart Eyes спи в чувал откакто се е родила! Снощи само я завихме с юрганче, за да можем по-лесно да й изрежем ноктите на крачетата като заспи, но посред нощ, след поредното завиване, пак си я сложихме в торбата!  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Мерси за съвета!
Виж целия пост
# 8
Мили майчета, съветвам ви още отсега да слагате бебоците да спят с чувалче, така като поотраснат няма да имате никакъв проблем със завиването.
Така е!Аз изтървах момента с чувалчето Confused
Виж целия пост
# 9
От новородена спи е чувалче, но малко след 2-та година го отказа, за мое съжаление  Confused бяхме й приготвили широки, големи чували, но пак й пречеха нощем като се въртеше, будеше се по 100 пъти, защото я "спъваха".
Виж целия пост
# 10

Немой  дете свикнало да спи отвито на свобода да го вкараш пак в чувалче...няма начин просто Simple Smile

П.П. има летни чувалчета...

Това е за нас  Wink Не мога по никакъв начин да го вмъкна в чувалче.Няма лятно, няма зимно   
Виж целия пост
# 11
Моя малък мъж спи в чувал от както стана на един месец, вече дори знае, вечер си казва  МБА, което значи торбата. Много се радвам, че имаше кой да ми даде този съвет на време, племеницата ми спа в човалчета до 7 си година, и сега ползваме нейните. Тя още си ги обича, та и обясняваме много защо ги даваме на Радо.
Виж целия пост
# 12
И аз слагах, дъщеря ми като беше бебе, в чувалче. Бях купила, зимно, лятно, имах ок. 3-4бр., за да мога да ги пера по-редовно. Много бях доволна, не съм ставала, да я завивам. Тя си беше свикнала и нямах проблем. Чак като порасна, и започна сама да откопчава ципа, и да си го сваля, го махнах.
Виж целия пост
# 13
ама трябва ли да спи с чувал? Синът ми си спи отвит, одеялото под корема, не ставам да го завивам.
Виж целия пост
# 14
ама трябва ли да спи с чувал? Синът ми си спи отвит, одеялото под корема, не ставам да го завивам.
И при нас е така. Имаме човалчета, но аз никога не съм го слагала в тях. Той от едномесечен си спи сам в стаята и аз не ставам да го завивам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия