За медицинските при сключване на брак !?

  • 1 671
  • 15
Здравейте момичета, искам да попитам имате ли познати лекари, които биха подпечатали  медицинските за сключване на брак, там за спин и васерман и т.н. ,става въпрос за изненада на единия от младоженците, затова трябва да е без негово знание ( идеята е да бъде изненада до въпросния прекрасен ден ) И двамата са напълно здрави, а и имат и детенце! Ще съм ви признателна за помощта !
П.С За медицинските колкото е нужно ще се плати  Blush леле каква съм а същевременно се борим срещу корупцията, но в случая е за добро дело  Heart Eyes
Благодаря !
Виж целия пост
# 1
Незнам къде живееш, но в поликлиниката в Студентски град още от вратата те хващат и срещу 5-10 лв. ти подпечатват медицинското.
Виж целия пост
# 2
ти мислиш ли, че това ще е приятна изненада, аз лично не знам как бих реагирала
Виж целия пост
# 3
ти мислиш ли, че това ще е приятна изненада, аз лично не знам как бих реагирала

Да, сигурна съм че ще е приятна, защото и двамата искат и не мислиш ли, че ще бъде наистина най-приятната и запомняща изненада !
Виж целия пост
# 4
А каква точно е изненадата? В смисъл ти си единия от младоженците или си страничен за двойката човек?
Ще им запишете дата в гражданското, ще им направите медицински и ще ги прилъжете под някакъв предтекст да отидат там и да ги ожените?  newsm78
Виж целия пост
# 5
А каква точно е изненадата? В смисъл ти си единия от младоженците или си страничен за двойката човек?
Ще им запишете дата в гражданското, ще им направите медицински и ще ги прилъжете под някакъв предтекст да отидат там и да ги ожените?  newsm78

Изненадата е такава - примерно ти да кажеш на мъжът ти че едикога си сте канени на сватба и на въпросния ден като отидете и ха, то се оказало че вие всъщност ще се жените  Laughing но тук всичко се прави при взаимното желание и на двамата, така че логично е изненадата да се приеме с възторг !
Виж целия пост
# 6
ами честно казано- няма въобще да се зарадвам. Най-малкото едно е да се говори по принцип, друго е да стане.
Това е момент, който трябва да е осъзнат и обсъден, планиран.
Най-малкото, че бих се почувствала като неважна- някой преценил, че искам да се женя. Ами ако не е точно така? Отделно, че съм яко пренебрегната отвсякъде.

Вие си знаете, но границата с обидата е много тънка.

Отделно, че трябва двамата да идат лично с личните си карти при служителката, но това е като запазваш предварителен час.
Виж целия пост
# 7
ами честно казано- няма въобще да се зарадвам. Най-малкото едно е да се говори по принцип, друго е да стане.
Това е момент, който трябва да е осъзнат и обсъден, планиран.
Най-малкото, че бих се почувствала като неважна- някой преценил, че искам да се женя. Ами ако не е точно така? Отделно, че съм яко пренебрегната отвсякъде.

Вие си знаете, но границата с обидата е много тънка.

Отделно, че трябва двамата да идат лично с личните си карти при служителката, но това е като запазваш предварителен час.

Права си, но хора всякакви !!! А за личните карти вече е свършено, може и без половинката да запишеш час !


Виж целия пост
# 8
не за запазването на час, дето е на Пиротска, в конкретната зала трябваше да идем двамата до еди-килко си дни преди датата да ни провери служителката.

Да разказваш после!
Виж целия пост
# 9
не за запазването на час, дето е на Пиротска, в конкретната зала трябваше да идем двамата до еди-килко си дни преди датата да ни провери служителката.

Да разказваш после!

 Съгласна съм. И при нас беше така.
 А и аз съм медицински работник и това за мен е недопустимо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
е, не че не се правят така половината медицински. Mr. Green
Против съм по други, вече написани причини Wink
Виж целия пост
# 11
Благодаря за информацията, относно това че трябва да се яват и двамата няколко дни преди денят! То е ясно, че нямаше да се получи изненадата, но пък любовта и желанието са големи  Heart Eyes

Задължително ще ви държа в течение какво става, може пък да успеем  Laughing
Виж целия пост
# 12
За всичко друго, ще ти подпечатат, но за СПИН не. Знам, го от опит.
Виж целия пост
# 13
Не пускайте дезинформация Simple Smile
Тест за СПИН се прави само ако единият от двамата е чужденец. Ако са българи - няма тест за СПИН.
Второ, в гражданското да се занесат документите може да отиде и само единият. Аз например не съм ходила, само мъжът ми ходи да свърши тази работа.
Така че напълно възможно е да се реализира, друг е въпросът как ще реагира мъжа, но все пак ние не го познаваме, а бъдещата му жена си го познава най-добре.

Аз имам такива приятели - мъжът каза на жената, че я кани на сватба, която се оказа тяхната, но тя разбра това доста преди деня на самата сватба, все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не пускайте дезинформация Simple Smile
Тест за СПИН се прави само ако единият от двамата е чужденец. Ако са българи - няма тест за СПИН.
Второ, в гражданското да се занесат документите може да отиде и само единият. Аз например не съм ходила, само мъжът ми ходи да свърши тази работа.
ние пък и двамата не бяхме стъпвали до деня на свадбата, свеки свърши тая работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия