Някой може ли да ми каже

  • 905
  • 7
Здравейте момичета! Имам един въпрос. Преди два месеца ми се наложи да пия противозачатъчни(само за 1 месец) и след като ги спрях М ми се обърка много.Започна да идва на по-къси интервали.Преди ми идваше на 28.30 дена,а след хапчета първия месец дойде на 25,а втория на 21 ден. Въпроса ме е: понеже се опитвам да забременея вече как да разбера дали ми закъснява като нямам представа на колко време да го засичам? Извинете ме за объркания разказ,но и аз самата съм така. Благодаря Ви
Виж целия пост
# 1
Здравей миличка Simple Smile
За да знаеш какво става с теб, трябва да знаеш кога ти е овулацията и според деня й да определиш кога трябва да ти дойде. За да си хванеш овулацията обаче, трябва или да правиш тестове за овулация, или да мерип базалната си температура.
Предполагам скоро трябва да ти се нормализира цикълът.
Виж целия пост
# 2
Виж кой е бил най-дългия ти цикъл и след нея дата брой закъснение.
За овуто Стеф ти е казала как можеш да я засечеш.
Виж целия пост
# 3
Мерси момичета.Страхотни сте!
Виж целия пост
# 4
Като установиш кога ти е уволацията, както са ти написали момичетата брой 14 дни и си направи тест за бременност...

Успех...
Виж целия пост
# 5
искам да попитам за тестове за овулация, малко инфо може ли?  bouquet
Виж целия пост
# 6
Veri4, не винаги ЛФ е 14 дни. Това е средната и по-често срещаната, но има случаи, когато е по-дълга или по-къса. Затова, ако не се знае дължината на лутеалната фаэа - тест 18 дни след ову (ако няма цикъл, де)

Теди, за тестовете виж тук
и тук
Виж целия пост
# 7
благодаря за изчерпателната информация, доста материал изчетох  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия