Консултативен кабинет по детски болести за 12 год момче

  • 605
  • 4
Ситуацията е следната. Позната мама е с болно дете на 12 год, от около ТРИ  ooooh! седмици поддържа температура и не могат да установят от какво е. Изследвания са правени, кръв, урина, дори видеозон, но не са и казали какво му е. Лечение не питах какво е провеждано. Но каквото и да е, не е дало резултат. Ходила е в тази клиника на Ами Буе "Детско здраве". Тя иска да отиде на друго място на преглед. Но къде? Не знае към кръв специалист да се насочи. В Медицинска Академия къде има консултативен кабинет по детски болести? Аз открих един на Здраве, но там е за малки деца. Моля ви споделете къде има, ако може с точен адрес или тел за записване на час. Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
За съжаление не мога да помогна за консултативен кабинет, но това, което ми хрумва при тази температура, е, че детето може би трябва да бъде изследвано за атипични причинители (във Вирусологията с/у затвора). Това са различни бактерии, които не могат да бъдат установени при обикновената кръвна картина, напр. атипични пневмонии, Ку-треска, грип.Но тъй като това са доста изследвания, би трябвало все пак добър лекар да ограничи какво ще се търси newsm78
Аз преди няколко месеца поддържах 10 дена много висока Т, като абсолютно всички изследвания ми бяха наред. Едва във вирусологията откриха, че е атипична пневмония.
Виж целия пост
# 2
Сердика, много ти благодаря. Ще и кажа да го има предвид. Нея не са я насочили към никакъв специалист именно за това тя иска да се обърне към някой общ педиатър.
Виж целия пост
# 3
ул. Н.Геров 2 Детска консултативна клиника. Там има много специалисти трябва й напраление, да отиде сутринта за час (на енда голяяяяма опашка, но става бързо)
Виж целия пост
# 4
Много ти благодаря, ще и кажа. Тя вече си взе болничен, за да ходят по доктори. Дано разберат от какво е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия