Нова открита ледена пързалка на НДК

  • 3 751
  • 52
Мъжът ми има навика да се разхожда след вечеря- по "1000 крачки". От таз вечерната си обиколка открил, че до НДК правят ледена пързалка. Някой знае ли подробности? newsm78
Виж целия пост
# 1
 Нова ледена пързалка и увеселителен парк ще радват софиянци през зимата .Нова зимна пързалка на площ от 600 кв.м. ще отвори врати зад НДК. Леденият парк ще бъде изграден пред фоайето на зала 6. Непосредствено до пързалката, на площ над 700 кв.м., ще бъде изградена и зона за забавления. Час и половина на пързалката ще струват едва 3.00 лева. Тези които нямат собствени кънки могат да се снабдят с такива под наем, както и да си наемат личен инструктор. Инициативата е подкрепена от Nescafe 3 in 1, Globul, Toyota, винарска изба Телиш и Меком АД - Силистра. Кметът на столицата Бойко Борисов ще открие леденото съоръжение на 25.11.2006 година.

толкова по въпроса Grinning
Виж целия пост
# 2
Нова ледена пързалка и увеселителен парк ще радват софиянци през зимата .Нова зимна пързалка на площ от 600 кв.м. ще отвори врати зад НДК. Леденият парк ще бъде изграден пред фоайето на зала 6. Непосредствено до пързалката, на площ над 700 кв.м., ще бъде изградена и зона за забавления. Час и половина на пързалката ще струват едва 3.00 лева. Тези които нямат собствени кънки могат да се снабдят с такива под наем, както и да си наемат личен инструктор. Инициативата е подкрепена от Nescafe 3 in 1, Globul, Toyota, винарска изба Телиш и Меком АД - Силистра. Кметът на столицата Бойко Борисов ще открие леденото съоръжение на 25.11.2006 година.

толкова по въпроса Grinning
Еха....... Hug
Виж целия пост
# 3
чух за това преди време. дали наистина ще я открият утре newsm78
ние за по-сигурно ще отидем пак в зимния дворец. децата са луднали на тема фигурно пързаляне. откакто им казах, че ще ги водя редовно, у дома е така:  dancing
Виж целия пост
# 4
ЧУДЕСНО! Peace
Виж целия пост
# 5
Урааа!  newsm44
Виж целия пост
# 6
Супер новина и допринася за Коледното настроение! Дано стане традиция и идеята да се доразвие  Peace
Виж целия пост
# 7
Еее, супер Laughing, сега остава само да си купим кънки и сме там!!! smile3501 newsm44
Виж целия пост
# 8
Eхаааа, това е чудесно!!!
Виж целия пост
# 9
утре в 11ч. е откриването   superuu. Ура- аз ще съм първа писта
Виж целия пост
# 10
Откриха я, цял ден ги гледам как карат Laughing
Виж целия пост
# 11
Eхаааа, това е чудесно!!!
newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 12
Надявам се да успея да заведа децата на пързалка тази зима, че ми мрънкат от по-миналата!
Виж целия пост
# 13
Ееее изпуснала съм откриването. Sad
Жалко, може утре да мина поне да погледам, че съм минала времето тепърва да се уча да карам, а тоооолкова ми харесва. Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Ееее изпуснала съм откриването. Sad
Жалко, може утре да мина поне да погледам, че съм минала времето тепърва да се уча да карам, а тоооолкова ми харесва. Heart Eyes
Недей така! Аз на 34 се качих за първи път на кънки за лед  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия