Някой плащал ли е сметки чрез ePay.bg ?

  • 2 913
  • 33
Някой дали е ползвал този сайт за плащане на сметки? Не съм хич наясно с тези работи, а иска лични данни и т.н. Дали е сигурно, че парите отиват на място? newsm78

https://www.epay.bg/?ex=FOMFY28E.SZ5AHNMC
Виж целия пост
# 1
Да, ние си плащаме всичко така.Това спестява ходене до пощи, Софийска вода и пунктове за ток и редене по опашки в различно време от месеца и деня.Така си плащаме и мобилните и кабелната и и-нета.Ако сметнеш на колко места трябвада ходиш да плащаш сметки-то ще се получи, че в седмицата два пъти имаш задължение да отметнеш нещо...Процедираме така вече доста време, даже не помня от кога.
Виж целия пост
# 2
Да, сигурен е. Ние си плащаме всички сметки така. Не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 3
От година си плащаме сметките през ePay. Дори там можеш да си провериш сметките (дължимите суми) за месеца още преди да са дошли по пощата. До момента не сме имали проблеми. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз плащам почти две години. Нямам никакви проблеми. Laughing
Виж целия пост
# 5
Ние все още не сме се възползвали, но мислим скоро да го направим, защото ни се струва неколкократно по-удобно. А и знам, че много хора така си плащат сметките и не са имали никакви проблеми до сега.
Виж целия пост
# 6
Плащаме си всички сметки така, страшно е удобно.
Виж целия пост
# 7
Сигурно е, удобно е и пести ужасно много време и нерви  Peace
Плащаме така всички сметки за вкъщи повече от 2 години и не е имало проблем  Wink
Виж целия пост
# 8
Абсолютно сигурно е и много удобно. Ние плащаме така вече около 2 години и не е имало проблем никога. Peace
Виж целия пост
# 9
Давай смело, проверени са  smile3521
Виж целия пост
# 10
Плащам вече години само през epay. Дори изобщо не се захващам с доставчик на интернет който няма регистрация там.  Simple Smile
Нямам нерви вече да се съобразявам с идиотските работни времена и опашки на разните каси.
Виж целия пост
# 11
От две или три години плащаме всички сметки през еРay. досега никога не е имало проблем Stop
Виж целия пост
# 12
 Hug   bouquet
Благодаря ви момичета!
Виж целия пост
# 13
 Close  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
От около година и половина си плащаме сметките чрез ePay. Много съм доволна- бързо, лесно и не се занимаваш с глупости.
Close  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms
Поне доскоро можеше да се плаща само с карти, издадени от ПИБ или ЦКБ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия