Ако се задави с вода по време на къпане??

  • 1 626
  • 8
Ако влезе вода в нослето или ако глътне - каква е правилната реакция в този случай???
Виж целия пост
# 1
 Не се притеснявай, не е толкоз страшно, бебчо ще се справи със ситуацията Peace
Виж целия пост
# 2
Ами, случи ни се да се задави и не можеше да диша чак .. такъв ужас изпитах, не го пожелавам на никоя мама. Обърнахме я с главта надолу, после се разрева и така отмина ... но незнам точно от какво се разрева и как ..затова питам.
Виж целия пост
# 3
И на нас ни се беше случило и веднага го вдигнах и всичко се оправи .Позакашля се малко и това беше.Аз се уплаших в първия момент.
Виж целия пост
# 4
Като се задавят  с водичка винаги лекичко изпъвам с пръст между двете вежди по посока към бретона .
Веднага са ми се оправяли децата по този начин.

Обикновено бебчетата се справят с тази ситуация  като се позакашлят.
Виж целия пост
# 5
Ако влезе вода в нослето или ако глътне - каква е правилната реакция в този случай???

да не обръщаш внимание  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Доста често му се случва докато го кърмя. Първите пъти доста се изплаших, сега смело го вдигам и така минава. При къпане много внимаваме да не му влиза в устата, главичката я мия с мокра гъбичка   bouquet
Виж целия пост
# 7
Не ми се е случвало Peace,но например,ако ми се задави първо я чакам сама да се справи и ако,не може чак тогава се намесвам.Това ми го каза една приятелка,която живее в Америка.
Виж целия пост
# 8
Нашият  е голям герой, кихне , изкашля се и му мине ....вече  стиска очи и уста като му мием косата и лицето ....Общо взето се справят сами малките ако им дадем възможност , а не се спускаме бързо  върху тях да ги ошашавим още повече .Обаче  е разбираема паниката....да.Особено при малчивците...съвсем бебенца.... #Crazy Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия