Temporary Internet Files

  • 1 699
  • 16
В компютърът в папка Documents and Settings има папка Local Settings,а в нея съответно папка Temporary Internet Files.Тази папка е с големина около 600 мб.Много искам да изтрия тези файлове,но не знам дали е редно и дали няма да изгубя информация.
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че ще изгубиш нещо важно. Аз редовно прочиствам тази папка. През Start>Programs>Accessories>System Tools>Disc Cleanup.
Виж целия пост
# 2
Чисти!Няма проблем,нищо няма да изгубиш!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 4
Това е кеш-ът на браузера, който ползваш, така че както са ти казали - нищо не се губи, напротив по-хубаво става Simple Smile))
Виж целия пост
# 5
да, хубаво е да ги чистиш
това става, като отидеш в Internet Explorer/ tools/options/Temporary iNternet files/ Delete files.
Виж целия пост
# 6
задължително я трия, т.е. съдържанието й
Виж целия пост
# 7
Я да питам и аз в тази тема - непрекъснато ми се отварят някакви рекламни сайтове на монитора, не знам откъде се вземат, но как да ги разкарам?
Виж целия пост
# 8
да, хубаво е да ги чистиш
това става, като отидеш в Internet Explorer/ tools/options/Temporary iNternet files/ Delete files.


и аз ги трия по този път. през браузера
Виж целия пост
# 9
Я да питам и аз в тази тема - непрекъснато ми се отварят някакви рекламни сайтове на монитора, не знам откъде се вземат, но как да ги разкарам?

Сваляш си програмата Ad-aware и триеш каквито рекламки намери.
Виж целия пост
# 10
Я да питам и аз в тази тема - непрекъснато ми се отварят някакви рекламни сайтове на монитора, не знам откъде се вземат, но как да ги разкарам?

Настрой си браузера да ти блокира поп-ъп прозорци.
Виж целия пост
# 11
да, хубаво е да ги чистиш
това става, като отидеш в Internet Explorer/ tools/options/Temporary iNternet files/ Delete files.


и аз ги трия по този път. през браузера
и аз така, но за да не трия постоянно съм си намалила мб от Settings
Виж целия пост
# 12
Не мисля, че ще изгубиш нещо важно. Аз редовно прочиствам тази папка. През Start>Programs>Accessories>System Tools>Disc Cleanup.
Така не се ли трие всичко от С-то,че нещо не посмях newsm78.
Виж целия пост
# 13
аз веднъж изтрих
и после вси4ки запаметени линкове "добави към предпочитани " Rolling Eyes
трябваше да търся отново
Виж целия пост
# 14
Не мисля, че ще изгубиш нещо важно. Аз редовно прочиствам тази папка. През Start>Programs>Accessories>System Tools>Disc Cleanup.
Така не се ли трие всичко от С-то,че нещо не посмях newsm78.
Не, споко. Давай смело. Излизат подробности , които чрез отметка можеш да изтриеш. Дори и всичко да изтриеш страшно няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия