Петък: Ден за питане

  • 1 641
  • 41
Какво са парите за вас? Как ги харчите? Изпитвате ли вина, че ги имате? Или че ги нямате?
Много моля, преди да гласувате, да прочетете това. Там всъщност са изяснени и десетте опции на анкетата.

За мен парите са средство да живея добре и да изразявам по някакъв начин любовта си, макар не всичко да е пари...
Виж целия пост
# 1
Парите са необходимо зло.... казват,че в дъното на всяко лошо нещо - стоят парите! Искам да имам достатъчно - така,че да не са ми в недостиг или да са ми в излишък! Всяка крайност за мен е неприемлива!
Виж целия пост
# 2
4, 8 и 10 ама не съм прочела още линка  Embarassed
Виж целия пост
# 3
2-8-10
И в трите влизам.
Виж целия пост
# 4
4, 8 и 10 ама не съм прочела още линка  Embarassed

Чети, пък аз съм дала и опция за изтриване, споко Grinning
Виж целия пост
# 5
Хм, не знам как да гласувам. Когато ги имам, ги харча хаотично и неразумно. Принципно гледам на парите като възможност за независимост и по-добър живот.
Виж целия пост
# 6
Възхитена съм от себе си - къде пък се пръкнах толкова разумна и далновидна личност, свободна и обичаща се.
Накратко - последните три опции.
Виж целия пост
# 7
Безопасност и сигурност     

Свобода    

Средство да живея по-добре
Виж целия пост
# 8
Ааа, добре, че прочетох линка - иначе щях да дам съвсем други отговори  Crazy
Значи - любов, самолюбов и чат-пат вина за самолюбовта  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Ааа, добре, че прочетох линка - иначе щях да дам съвсем други отговори  Crazy
Значи - любов, самолюбов и чат-пат вина за самолюбовта  Embarassed
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 10
Любов
Свобода
Средство да се живее по-добре (в същност това последното включва всичко според мен).
Виж целия пост
# 11
последните три  Peace
Виж целия пост
# 12

"7. Ако купувате каквото ви се прииска и след това се тормозите с дни за постъпката си, гледате на парите като на вина."

"9. Ако използвате парите, за да си доставяте радост, когато можете, при вас те отразяват любов към себе си. "

"10. Ако живеете "според кесията си", инвестирате разумно за по-добро бъдеще и спокойни старини, ако можете да си купите нещата, които желаете, и да покривате сметките и кредитните си вноски, то вие имате изключително "здравословна" връзка с парите. За вас те са средство да живеете възможно най-добре - както днес, така и утре. "

От всички тези ooooh!, но най-вече 10, за това гласувах за него Mr. Green






Виж целия пост
# 13
Безопасност и сигурност     

Свобода    

Средство да живея по-добре

Също  Simple Smile

P.S. Не съм чела линка обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 14
4 и 10-Има достаъчно много неща,които с пари не можеш да купиш никога,но те са начин да направиш живота си по-лесен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия