мед и вестник на гръбчето

  • 28 571
  • 33
някой слагал ли е незнам дали да го правя дали не е малък, ама има много лош бронхит и едвам диша горкото
Виж целия пост
# 1
на мен ми слагаха такъв компрес, но съм била по - голяма
Виж целия пост
# 2
Аз съм чувала за мед и амбалажна хартия, но не съм пробвала. А газта от вестника не е ли отровна?
Виж целия пост
# 3
Слагала съм мед със салфетка на  голямята, когато беше на 3год. Не мисля, че може да навреди. Може да пробваш пулмекс бебе-маз, за деца над 6 месеца е.
Виж целия пост
# 4

На бял лист слагам мед,но не на гръбчето ,а на гърдите!Преди това го надупчвам с една карфица и поръсвам със сол,без сърцето,И така цяла нощ,не повече от две нощи.Това го знам от баба ми и на моето дете помага когато кашля и диша много затруднено.Незнам дали е вредно или полезно,но със сигурност е по добре от всички лекарства които им изписват.Оздравявяйте бързо!
Виж целия пост
# 5
Според мен детето е малко - медът е голям алерген. Препоръчвам ти /както са казали по-горе/ Пулмекс - бебе. Предписано ли е лечние на бронхита от педиатър?
Виж целия пост
# 6
Според мен детето е малко - медът е голям алерген. Препоръчвам ти /както са казали по-горе/ Пулмекс - бебе. Предписано ли е лечние на бронхита от педиатър?
Ще останеш доволна от пулмекс бебе много е ефикасно това мазило за деца..
Виж целия пост
# 7
Снощи правих такъв компрес на гръбчето. Само че не слагам вестник, за оризова хартия или някаква от тоя тип. Задължително се надупчва, за да може да диша кожата и да не изгори от меда, който загрява.
Днес ще му направя на гърдичките 5 минутен синапов компрес. Стрива се синапово семе една супена лъжица, смесва се с толкова брашно, малко вода, за да стане кашичка и няколко капки оцет. Това нещо се разстила на носна кърпа, сгъната на две, намазва се кожата на детето обилно с крем или зехтин и се поставя компреса за 5 минути. Не повече, за да не изгори кожата.Тази рецепта ми я каза Шани и миналата година голям хаир видяхме от нея.
Виж целия пост
# 8
Съветвам те да се консултираш с педиатър преди да правиш какъвто и да е затоплящ компрес на толкова малко дете!
Виж целия пост
# 9
Според мен детето е малко - медът е голям алерген. Препоръчвам ти /както са казали по-горе/ Пулмекс - бебе. Предписано ли е лечние на бронхита от педиатър?
Ще останеш доволна от пулмекс бебе много е ефикасно това мазило за деца..
Подкрепям Peace
На въпроса -аз съм слагала мед на салфетка и на гръбчето на детето ,но беше на година и 1 месец и вече бях захранила с мед....-имаше ефект,и на себе си съм го прилагала
Виж целия пост
# 10
Според мен детето е малко - медът е голям алерген. Препоръчвам ти /както са казали по-горе/ Пулмекс - бебе. Предписано ли е лечние на бронхита от педиатър?
Ще останеш доволна от пулмекс бебе много е ефикасно това мазило за деца..

 Peace
Виж целия пост
# 11
Съветвам те да се консултираш с педиатър преди да правиш какъвто и да е затоплящ компрес на толкова малко дете!
Аз също ще те посъветвам,първо да се консултираш със лекар.
На въпроса ти, слагала съм мед но на баткото.Слагала съм обаче не на гръбчето  а на гърдичките му.
Преди да намажа меда върху вестника, първо го пробивам на няколко места със игла.На дъщеря ми,ако се наложи да и слагам,първо бих се консултирала със лекар,защото мисля си,че е много малка за такъв затоплящ компрес. newsm78
Виж целия пост
# 12
Според мен детето е малко - медът е голям алерген. Препоръчвам ти /както са казали по-горе/ Пулмекс - бебе. Предписано ли е лечние на бронхита от педиатър?
Ще останеш доволна от пулмекс бебе много е ефикасно това мазило за деца..
ми той пие антибиотик 4 дена и продължават да му хъркат гърдичките пие Клацид, два сиропа единия е Вентолин и няма подобрение особено затова вече се чудя какво да го правя и слагам но ще пробвам с това мазило пък дано помогне
Виж целия пост
# 13
Пулмекс, обаче също може да предизвика алергия Peace
Виж целия пост
# 14
каква  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия