Какви щори да си поръчам

  • 880
  • 13
Какви щори да си поръчам в спалнята - кафява дограма /прозорец,без да се отваря и врата с малко прозорче/.
Виж целия пост
# 1
За спалня,много са красиви вътрешните вертикални щори!Предлага се голяма разнообразие от платове и цветове!Стоят много красиво и заместват пердето! Peace
Виж целия пост
# 2
Хвърлила съм око на римските щори, но си зависи от конкретната стая, изложението и дизайна на  мебелите.
Виж целия пост
# 3
Вертикални щори от по-тъмен, дебел плътен плат Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм за външни щори
1. Вътрешните събират ужасно много прах и трябва да се мият много често - поне веднъж месечно, иначе си го дишате, а е излишно да споменавам за алергии и т.н.
2. Второ предимство на външните е, че държат хладно през лятото, а вътрешните се напичат адски много и става сауна
3. През зимата пък външните ги държим спуснати поне на половина и предпазват чудесно от вятър, виелици и студ
Ние у нас имаме и вътрешни и външни (в различни помещения) и затова имам база за сравнение. Скоро всички вътрешни ще ги сменя с външни Peace
Виж целия пост
# 5
Един глас и от мен за външните щори.Ако държиш на красотата си поръчай вътрешни,вертикални.По-практично за мен е външна щора Peace,обяснено е защо.
Виж целия пост
# 6
За тези, които имат външни щори - как ги миете?
Виж целия пост
# 7
Вътрешни, вертикални, моите са цвят - праскова.
Виж целия пост
# 8
И аз съм и за външни и за вътрешни /вертикални/. Peace
Виж целия пост
# 9
вертикални с два или повече цвята от плат Peace
Виж целия пост
# 10
Солис!!!
   Най - добрите, с най - богато разнообразие! Peace
Виж целия пост
# 11
И ние си сложихме кафява дограма, със съпруга ми се питахме за щори и май ще се спрем на вътрешни, вертикални - май създават повече уют, а?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз бих ти препоръчала външни щори. А вътре, незнам защо, но на мен лично красивото перде ми стои по-уютно, някак си, от вертикалните щори. Естествено, това е въпрос на вкус и усещане. Наистина има невероятно красиви вертикални щори, но някак офисно ми седят. И не съм много наясно, как се почистват.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз също съм за външните щори PeaceПо въпроса за почистването-като си чистя прозорците,чистя и тях.От външната страна ги чисти дъжда Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия