Зъбки и подсечено дупе-възможно ли е?

  • 2 669
  • 23
Възможно ли е при никнене на зъбки да се подсече дупето?Една приятелка ми каза ,че е възможно,дори и да излязат сополки.Аз не вярвам много,много,затова питам вас.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Да си призная честно това не съм го чувала,за хрема и температура да,но за зъби не!
Виж целия пост
# 2
Когато никнат зъбките ,до колкото знам отслабва имунитета ,който все още се изгражда на тази възраст.
Възможно е тогава детенцето да хване някой вирус и да получи разстройство или по често да ака ,в следствие на което се подсича дупенцето.
Също така може и да тръгне обилна хрема.
Аз дупенцето когато ми се наложи  го оправям с Дефламол.
Така мисля по този въпрос..... Wink
Виж целия пост
# 3
Напълно възможно.моя или хремясваше или се подсича при никнене на зъби.така че споко
Виж целия пост
# 4
За първи път чувам такова нещо, знам само за температура и разстройство.... newsm78
Виж целия пост
# 5
Чувала съм че дупето почервенява.

Когато никнат зъбките ,до колкото знам отслабва имунитета ,който все още се изгражда на тази възраст.
Възможно е тогава детенцето да хване някой вирус и да получи разстройство или по често да ака ,в следствие на което се подсича дупенцето.
Също така може и да тръгне обилна хрема.
Аз дупенцето когато ми се наложи  го оправям с Дефламол.
Така мисля по този въпрос..... Wink

Цял ден сме така, дали ще излезе нещо newsm78. Ще ми се май да е така.
Виж целия пост
# 6
Напълно възможно.По-често акане,по-често миене...
Виж целия пост
# 7
Нас сега са ни замъчили зъбките, но слава Богу нямаме такива проблеми но пък съм чувала, че се проявят тези симптоми.
Виж целия пост
# 8
Възможно е .Първите зъбки така избиха и в допълнение с хрема и диария . Confused
Виж целия пост
# 9
Хрема, кихане и температура - да! Обрив - мсиля, че няма връзка  Stop
Виж целия пост
# 10
Чувала съм, някой майки да правят връзка, м/у двете неща, но на нас, не ни се е случвало. Може би ако има разтройство, вследствие на никненето на зъбки, и да се подсече.  newsm78 Май не ти помогнах много. Но за подсечено дупе, ползвахме, правен в аптека, крем с витамини и ланолин, без грешка е.
Виж целия пост
# 11
Чувала съм и от други, а и на нас ни се подсече дупето. Имахме обриви няколко дни , докато ни излизаха горните зъбчета. Възможно е да е вследствие на по честото изхождане.
Виж целия пост
# 12
О, да, възможно е. Зависи от детето - температура, хрема, зачервено гърло, уши, обриви, подсичане... А при други - нищо. Моята сестра разбра, че е избило зъбче като се чукна нещо в лъжичката докато се хранеха. Laughing
Виж целия пост
# 13
Да, напълно възможно.
Коси се подсича точно като му избива зъбче.
Сополки също може да се появят.
  #Puppy dog
Виж целия пост
# 14
Е в момента и аз виждам ,че е възможно.Едно червено дупе, малко да се наака, а го прави често, и настава такъв рев.мием се на чешмата и после много пудра в памперса.реве от крем , досега не ми се е случвало подобно нещо.да не забравя и кашлицата, преди нея имаше хрема.излизат ни едни кътници отдолу и май затова е целия зор.добре, че не отказва кърмата, че като не иска друго, на нея разчитам да хапне нещо.за другите зъби нямаше проблем, май само хрема.ооххх, толкова жално реве
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия