Бременост и антицелулитен крем?

  • 1 595
  • 17
Момичета, може да ви прозвучи тъпо, но все пак да питам. Мога ли докато съм бременна да се мажа с антицулулитен крем? Гледам пуснали са на "Златно чудо" и нещо много му имам мерак, ама де да знам - нали съм трудна. newsm78
Виж целия пост
# 1
аз не бих.
антицелулитното свива.
а на теб ти трябва нещо мазно, което да 'отпуска' кожата.
Виж целия пост
# 2
Не ,не е добре да се мажеш .Изчакай да родиш ,да се откърмите и тогава се мажи . Peace
Виж целия пост
# 3
Не Peace!Поне така ми каза лекаря на мен,но след като ми бяха продали такъв вместо против стрии.Мазах се нищо не стана,но знам,че една от съставките може да предизвика контракции.
Виж целия пост
# 4
Не  Naughty
През този период е препоръчително да се мажеш с продукти,които спомагат за еластичността на кожата при нейното разтягане,така да се каже,а не да я свиват Peace
Виж целия пост
# 5
Не. На моя специално пише да не се ползва от бременни и кърмачки.
Виж целия пост
# 6
COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)
Виж целия пост
# 7
По едно кафе на ден не е опасно. Важното е да не се прекалява.
Но за антицелулитен крем знам, че не е препоръчително изобщо.
  Peace
Виж целия пост
# 8
COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)

Не е опасно Naughty
Даже в последните месеци моят гинеколог ми разреши да пия по едно кафе на ден,защото много ми падаше кръвното
Виж целия пост
# 9
Ако е качествен крема трябва да пише в листовката. Доколкото знам са вредни, защото повечето съдържат кофеин, ел-карнитин и др.подобни.
Виж за тези, които са изцяло с масла /като на "икаров"/ не съм информирана, може пък да са по- подходящи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
е чак пък много опасен кофеина,не е по едно кафе няма страшно.
Виж целия пост
# 11
Аз лично ползвах,въпреки,че бях чела доста мнения като горепосочените. Слава Богу,не съм имала проблеми. Кафе също пиех,предимно без кофеин.
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.
Аз бих те посъветвала да се мажеш редовно със специален крем срещу стрии (за мен най-добър е на Мустела). Аз го използвах два пъти на ден след банята и се масажирах по 10-15 минути. Самия масаж действа супер благотворно срещу целулитните натрупвания и едно, че няма да имаш проблеми със стриите, но и самата ти ще се чувстваш много добре след него, особено в по-късните месеци, когато може да започнат да ти се подуват глезените. Леко бременеене!
Виж целия пост
# 14
Мажех се и с антицелулитен и с крем против стрии  Rolling Eyes А лекарят ми препоръча в началото да пия по едно кафе, за да не ми пада кръвното  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия