как дрехите да миришат хубаво след сушенето им в сушилнята?

  • 37 378
  • 23
момичета, свикнала съм дрехите ми да миришат на омекотитела след пране. Отскоро обаче съм с комбинирана пералня + сушилня и много ме е яд, че вече не миришат така.
Има ли начин аромата на омекотителя да се запази?
Виж целия пост
# 1
Има ароматизатори за сушилня.
Виж целия пост
# 2
аз не знаех че има ароматизатори за сушилня, но аз ползвам семана и миризмата се усеща дори и след сушенето. ленор и силан не вършат тази работа която върши семаната. но понеже омекотителите все пак не са кой знае колко полезни /и за околната среда и за нас самите/ и гледам да не слагам на всяко пране, ползвам прах тайд - мирише страхотно, дори ако съм сложила омекотител, неговата миризма не се усеща, миризмата на тайд си се усеща силно и доста време след изваждането на прането от сушилнята.
Виж целия пост
# 3
къде? дай отзиви, моля те!
аз ползвам сано максима омекотител и ариел (купен от турция), но миризмата им не се усеща...

някой от вас да ползва прах за пране Mr Proper и да има отзиви?
Виж целия пост
# 4
Принципно има Laughing Mr. Green На мен ми носеха от Германия едни кърпички, които се слагат в сушилнята. У нас... знам ли.... трябва да се види в Метро какво има, в Билла не съм виждала.
Виж целия пост
# 5
Има едни продукти на Коколино, които се пръскат по време на гладенето.
Много хубаво миришат.
Виж целия пост
# 6
за София за съжаление не знам, но в Пловдив в Сани Тракия има кърпички за сушилня.
Миришат страхотно. Вземам си ги за гардероба, защото нямам сушилня (и май не съм само аз) Simple Smile
Виж целия пост
# 7
на мен ми подариха няколко такива кърпички, но те само омекотяват дрехите, за съжаление изобщо не ароматизират.. иначе дрехите стават супер мекички
Виж целия пост
# 8
ще следя темата
Виж целия пост
# 9
Ароматизаторите за сушилня определено помагат! В Метро вероятно има
Виж целия пост
# 10
Аз получих невероятно приятен резултат, когато използвах ариел с омекотител и омекотител отделно допълнително. Само дето аз пък съм фен на ленор и такъв ползвам.
Виж целия пост
# 11
Има едни продукти на Коколино, които се пръскат по време на гладенето.
Много хубаво миришат.

И на Апта има ароматизирана вода за ютията,която е концентрат Peace
Виж целия пост
# 12
elito, питаи там където си купуваш омекотителя на Сано,дали не могат да ти поръчат омекотителя им за сушилня - ароматизира и омекотява дрехите. Peace
Ето това е:
Виж целия пост
# 13
Аз пък ползвам Ленор (Спринг) и дори и след сушенето дрехите миришат доста, понякога дори се налага да пусна отново сушилнята и пак си миришат.
Според мен зависи и от пералнята.
Виж целия пост
# 14
на мен ми подариха няколко такива кърпички, но те само омекотяват дрехите, за съжаление изобщо не ароматизират.. иначе дрехите стават супер мекички

не зная за кои кърпички говориш. става дума за тези
http://www.xtralaundry.com/product_template.aspx?id=3&but3=active
но сега,като чета, виждам, че пише, че са за омекотяване и с антистатично действие.
не мога да кажа как действат в сушилня, но наистина отделението ми за чаршафи в гардероба и самите чаршафи миришат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия