Маска и костюм на Костенурка-нинджа

  • 3 128
  • 9
Откъде могат да се намерят, и най-вече костюма? Това е най-новото желание на сина ми за Коледа  Crazy
Става дума за София
Виж целия пост
# 1
    Моят също е пощурял на тема нинджи, така че и аз ще следя с интерес темата  Grinning
Виж целия пост
# 2
И ние търсихме нещо такова днес на Илиенци, но имаше само костюми на Спайдърмен и то от някаква смотана изкустена материя  Sick
Имаше много нинджи, но костюми не видях.
Виж целия пост
# 3
аз търся маската и белезниците не констенурките нинджа
Виж целия пост
# 4
На борсата в София-прес видях да виси едно такова чудо, много се чудих кой ще си облече такива дрехи, докато не включих че е костюм на костенурката нинджа  hahaha Обаче изглеждаше доста зле според мен, освен че беше зелено, с друго много не наподобяваше костенурка-нинджа... В магазинчето най-вляво.
Днес имам път до магазинчето 101 балона на Лайош Кошут, на Руски паметник, ще проверя дали нямат там нещо по-свястно и ще напиша  Hug
Виж целия пост
# 5
Днес в" Марсел" на РАКОВСКА гледах -
Доминото на Донатело, една пластмасова пръчка и още нещо newsm78 -това струваше 36 лв #Crazy Със сигурност ги има и в другите МАРСЕЛИ- провери Peace
Към този комплект, обаче нямаше "черупка" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Днес имам път до магазинчето 101 балона на Лайош Кошут, на Руски паметник, ще проверя дали нямат там нещо по-свястно и ще напиша  Hug

Няма.
Виж целия пост
# 7
аз купих миналата седмица от илиенци-маска+нещо като две пръчки със синджир и белезници за 5лв имаше и други неща
Виж целия пост
# 8
Току- що идвам от РУМ-а в "Младост"-2. Там има костюми на костенурки- нинджи по 18лв. Има ги в 3 размера.  Shocked
Виж целия пост
# 9
Погледни във
www.vegatoys.com Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия