Отслабване..пак

  • 1 070
  • 5
Здравейте!
Знам,че има доста теми за отслабване,но не намерих отговорите на много въпроси,които ме интересуват.
Надявам се да ми помогнете,защото нещо много се обърках. Thinking Thinking
Та значи искам да отслабна и от няколко дена пия кафе Витаголд.
Смятам,че кафето е супер дава ми доста енергия и нямам почти никакъв апетит.
Общо взето съм доволна,но не мисля ,че е достатъчно.
За това днеска си взех Л карнитин и велоаргометър.
Та към велоаргометъра няма никакви книжки,в които да се обеснява как се ползва и тн.
Искам да ви питам колко дълги трябва да бъдат първите тренировки с велоаргометъра и кога мога да започна да ги увеличавам и тн.
Другият ми въпрос е за Л карнитина,тъй като си взех на капсули се чудя колко време преди тренировка трябва да го пия,защото капсулите се усвояват по бавно от организма и всеки ми казва различно..?
Също искам да ви питам колко капсули да пия...мисля си 2 преди тренировка и една преди лягане?
Капсулите на гладно ли трябва да се пият?
Мерси много предварително,надявам се някой да ми отговори! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
 Praynig Sad Thinking
Виж целия пост
# 2
За велото това намерих,, има и за напреднели, разгледай го http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2310

Ето тема от форума за Л-карнетина http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98949.0;all

За Л-карнетина виж на опаковката , би трябвало да пише. Моя е течен и го пиех 20 мин. преди тренировка на гладно, но ми дразни стомаха ужасно (имам гастрит)  и сега не го пия Tired.
Виж целия пост
# 3
Два месеца пих карнитин (с аеробни тренировки) и нямаше никакъв ефект. Имах да свалям само три кила, може би за толкова не си струва. Не знам, но не ми подейства... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз съм с кростренажор, но то е същото като велоаргометъра - все са за кардио упражнения. За сваляне на килограми се върти бързо на най-ниската степен, а за стягане се върти на по-трудна степен и съответно по бавно. След като си в началото започни една седмица по 15-20 минутки, за да избегнеш мускулната треска и да подготвиш организма за сваляне, след което ги увеличи от 45 минути до 1 час. Ефекта е невероятен в съчетание с Л-Карнитина...  Hug

Принципно Л-Карнитина се пие в зависимост от килограмите, ако си над 69 кг. вземай 1 един час преди тренировка, комбинирано с 1 чаша кафе и 1 преди сън на гладен стомах. По време на тренировка пий минимум 1 л. минерална или дестилирана вода, на малки глътки, но не и на веднъж  Naughty

L-Carnitine е класическа липотропна формула, с доказан ефект при разграждане на мазнините, особено ефективна в съчетание с диета и физическо натоварване. Повишава енергитичните възможности и издръжливостта по време на тежки физически натоварвания, спомага за бързото възстановяване на организма и преодоляване на неприятните стресови реакции.

Показания

Прилага се с цел намаляване на теглото, като фактор за стопяване на излишните мазнини, регулиране обмяната на веществата и ускоряване на метаболизма. Като съпътстваща терапия при първична и вторична недостатъчност на Levocarnitine.

Дозировка

Дневно приемът се съобразява с теглото:

- до 46 кг - 500 мг
- от 46 до 69 кг - 750 мг
- над 69 - 1000 мг

Желая ти успех!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Това интернационално наименование ли е ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия