Къде в София да намеря специалист детски педиатър

  • 885
  • 4
 SadСкъпи мами,надявам се този път правилно да съм се включила в написването на темата.Няколко пъти пробвам ,но явно нещо не правя както трябва.
Нуждая се от вашата помощ!!!
Търся добър специалист детски педиатър,който да вникне в проблемите /болестите/ и да намери правилният начин за лечение.Омръзна ми да се занимавам с лекари,които не търсят причината за съответната болест. Детето ми се съсипа от боледуване и тъпчене с лекарства,които не помагат.Cry
Виж целия пост
# 1
В кой район живееш. Защото аз съм много доволна от моята педиатърка, но кабинета и е в Гео Милев. Ако живееш в Люлин, например, може да ти е малко далечко. А пък и ако не дай боже ти трябва посред нощ...
Виж целия пост
# 2
Извинявайте,но в бързината съм пропуснала да напиша в кой район ми е удобно.Живея съвсем близо до 3-та градска болница.Би ми било удобно в Красна поляна ,Разсадника,района около Мед. академия ,центъра.
Виж целия пост
# 3
В кой район живееш. Защото аз съм много доволна от моята педиатърка, но кабинета и е в Гео Милев. Ако живееш в Люлин, например, може да ти е малко далечко. А пък и ако не дай боже ти трябва посред нощ...
Аз живея в Гео Милев. Коя е вашата педиатърка? Може и на лични. Hug
Виж целия пост
# 4
Извинявайте,но в бързината съм пропуснала да напиша в кой район ми е удобно.Живея съвсем близо до 3-та градска болница.Би ми било удобно в Красна поляна ,Разсадника,района около Мед. академия ,центъра.

 В медицински център "Детско здраве" до "Пирогов" има добри педиатри, можеш да пуснеш търсачката. Аз съм в "Красна поляна" и съм доволна от педиатърката на сина ми - д-р Райкова от МЦ "Медик", но не семе имали някакви сериозни проблеми. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия