Търся клоун или фея!

  • 571
  • 9
Здравейте майчета, имам нужда от помоща ви! Скоро дъщеря ми има рожден ден и искам да наема клоун или някоя какичка да се позанивава с децата за около час час и половина. Някоя от вас да е правила подобно нещо или да е чувала? Моля споделете мнения   bouquet
Виж целия пост
# 1
Миналата година виках дядо Коледа. Предполагам, че предлагат и клоуни и феи. В сравнение с другите фирми, ми взеха прилична цена - 40 лв., като можех да събера, колкото деца искам т.е. да си поделим разходите.
Ако те интересува, мога да дам координати.
Виж целия пост
# 2
Във фирмата, където работя искаха да извикат Дядо Коледа за децата, минималната цена, която намерихме беше 80 лв за 30 мин  Shocked ooooh!
Та в този смисъл ще съм благодарна на координати
Виж целия пост
# 3
На колко става детето, а и на каква възраст са гостите? В къщи ли мислиш да е купона?
Виж целия пост
# 4
Ами дъщеря ми става на 3 г и купона ще бъде в къщи можеби ще бъдат 6 7 дечица ами търся нещо на по прилична цена някои който да ги позабавлява малко. Примерно чувала съм нещо от рода на 30лв за 30 мин. Shocked нещо за такива парички може и да е за малко повече ама да е поне 1час. Щесъм ви благодарна за всякакви телефони и кординати   bouquet
Миналата година виках дядо Коледа. Предполагам, че предлагат и клоуни и феи. В сравнение с другите фирми, ми взеха прилична цена - 40 лв., като можех да събера, колкото деца искам т.е. да си поделим разходите.
Ако те интересува, мога да дам координати.
определено ме интересува
Виж целия пост
# 5
познавам семейство клоуни - много са добри, но не съм имала финансови взаимоотношения с тях и не знам каква е цената на представлението. то не е точно представление, защото децата участват активно във веселбата. утре мога да питам срещу какви  пари работят.
Виж целия пост
# 6
Не рискувайте за тригодишно дете с клоун. Не се знае как ще го приеме.
Пробвайте с "какичка". Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ами аз затова писах фея (какичка)ако някой познава такова момиче нека да ми даде кординати Praynig . ченаправо незная какво да правя  Shocked мислех си , че ще е по лесно ама.....
Виж целия пост
# 8
ами като взимат по 30 лв няма как да се рекламират, като не се рекламират не ги знаят и си взимат 30 лв и така. Омагьосан кръг, какво да ти кажа.
Виж целия пост
# 9
Във фирмата, където работя искаха да извикат Дядо Коледа за децата, минималната цена, която намерихме беше 80 лв за 30 мин  Shocked ooooh!
4 майки от познатите на сестра ми, миналата година така са си извикали един дядо Коледа. Всяка е дала по 20 лв., като от него се е искало да мине през 4 семейства /горе долу близо едно до друго - в съседни блокове/ и да подари подаръци на децата им.
Имах честта, точно в този ден да бъда с малкото на гости на сестра ми, но Гери беше едва на 1 г. и няколко месеца, та не се впечатли особено от дядо й Коледа Mr. Green. Но племенницата ми, която беше на 5 г. тогава, беше изключително впечатлена, че той знае, къде живее и се е отбил у тях да си почине+да й даде мечтан подарък Thinking.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия