пюрета "салвест"

  • 491
  • 9
Някой да има впечатления от пюрета "Салвест" - естонски? За пръв път ги виждам, много атрактивна цена, пробното му хареса на бебока на вкус, но малко се чудя колко са качествени. Дали сте ги пробвали? Много благодаря на всички ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Не съм ги чувала и виждала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
И аз досега не бях  Shocked Разгледах по разни руски и естонски сайтове и открих доста противоречиви мнения - нещо като за българските пюрета тук  Laughing
Виж целия пост
# 3
И аз не съм ги чувала тези пюрета, но щом има противоречиви мнения за тях, не давай на бебето 
Виж целия пост
# 4
Преди няколко дни видях, че са ги заредили и в магазина до нас. Взех сок - пюре от моркови и на Вики му хареса. И аз го опитах и не е лошо. А цените им наистина са добри - това беше 75 ст.
Виж целия пост
# 5
За първи път чувам за тях.
Съдържат ли нишесте, захар, сол? Прочети какво пише на етикета и прецени  Wink
Виж целия пост
# 6
и аз ги видях,има боровинково пюре/сок,моркови,телешко с нещо си,ябълка,но със сметана...по 75 ст.,но засега не мисля да взимам newsm78
Виж целия пост
# 7
и аз ги видях,има боровинково пюре/сок,моркови,телешко с нещо си,ябълка,но със сметана...по 75 ст.,но засега не мисля да взимам newsm78

В Т-маркета, нали?
Виж целия пост
# 8
да
Виж целия пост
# 9
В крайна сметка ние доста похапнахме от тях и май са си наред - на бебо поне му харесват, та не виждам лошо от време на време да взимам такива  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия