ГЛАСУВАЙТЕ за "Черно злато"

  • 6 848
  • 204

Анкета

Кой най-много ви дразни?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 29 ное 2006, 16:35

Тази категория е отрицателна.

Затова, ако някой се чувства обиден, че е в анкетата и не иска да е там - нека ми пише.

Имената са взети от Темата за номинации 2006г..

Имате право на 1глас.



п.п. Мамица се беше самономинирала и затова съм я включила.
 
Виж целия пост
# 1
Много ми е неясна тая категория... в какъв точно смисъл отрицателна  newsm78
Виж целия пост
# 2
Боже, боже - доживях   Mr. Green хайде, народе, искам да видя колко от вас дразня Simple Smile
А защо Киса не е номинирала Вергилия?
Виж целия пост
# 3
Ами никой не ме дразни  Thinking
Ако някой е доста досаден само му гледам сеира  Wink
Виж целия пост
# 4
Честно казано и на мен не ми е много ясна. Така и не разбрах кой ги формулира категориите, но ...
Приемам, че става въпрос за човек, който най-много дразни, "черна овца", или пък просто човек, който по-една или друга причина не харесваме.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз пък не я приемам като изцяло отрицателна категория, по-скоро я свързвам с черен хумор, малко по-злокобно, но запомнящо се изпъкване. Още не съм решила за кого ще вотя.
Виж целия пост
# 6
И аз като Дафодил я възприемам, като по-различно мнение. Затова и съм номинирала Франзела, Лизбет и Шанел.
Виж целия пост
# 7
Да я променя ли ?
Виж целия пост
# 8
Мен част от номинираните ме кефят, въпреки, че са "готик"... или може би точно заради това  Simple Smile Някак не ми звучи като да са номинации за тъпа п*тка, де да знам. Донякъде го разбирам, както го разбира Дафодилия, но в такъв случай ако гласувам, това ще е изцяло положителен вот.
Виж целия пост
# 9
Все едно да гласувам за Валдемор.......черно злато


........никой от изброените не го заслужава........
Виж целия пост
# 10
И аз като Дафодил я възприемам, като по-различно мнение. Затова и съм номинирала Франзела, Лизбет и Шанел.
Да, бих гласувала за Лизбет аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
С този двоен стандарт, не е честно, моля, моля...
Ако ще си говорим за черен хумор и запомнщо се в това отношение изпъкване, искам да си изтрия гласа!!! Моля теБиби, сложи такава опция...
Айде, давайте по лицемерния начин. Няма да има отрицателна категория, за да няма драматични обрати в психическото здраве на някоя форумка  Tired
Виж целия пост
# 12
вОлдемор, бе Сикрет Laughing

Biby, промени я. Нека да е забавно, стига отрицателни класации Grinning
Виж целия пост
# 13
Ах, Кейс, чакаш да стане напечено и тук, та да отнесеш и този приз Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Мен част от номинираните ме кефят, въпреки, че са "готик"... или може би точно заради това  Simple Smile Някак не ми звучи като да са номинации за тъпа п*тка, де да знам. Донякъде го разбирам, както го разбира Дафодилия, но в такъв случай ако гласувам, това ще е изцяло положителен вот.

Ама май не е това идеята, по-скоро обратното. newsm78

На мен ми е все тая. Кажете как да я оставим в краен вариант. После няма да мога да я редактирам Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия