Раждане в болница Св.София

  • 2 199
  • 2
Здравейте,скоро ми предстои раждане .Мисля това да стане в Св.София и искам да разбера дали някой е бил при др.Милкана Щерева
Виж целия пост
# 1
явно няма мнения за тази докторка. само това намерих, но сигурно и ти си го видяла: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107519.0
ако не си убедена в избора си, то липсата на мнения за тази жена вроятно би трябвало да те насочат да се огледаш за някой друг.
иначе аз раждах в св. софия при савова. доволна съм. и с двете бременности ходех (и сега ходя) на жк в частния й кабинет. добър оператор е (раждах секцио, сег апак такова ще е), условията в болницата са добри, екипите - професионалисти, акушерките не са се зъбили, детските - също. но пък аз плащах за всичко. възможно е и това да е повлияло мъничко за подобна перфектна картинка Simple Smile. но не вярвам.
успех!
Виж целия пост
# 2
Привет,

д-р Щерева е моята докторка; ходя при нея вече 6 години. Тя следи бременността ми (преди 5 години), тя е моят гинеколог във всички отношения.
На хапливата забележка по - горе, ще отговоря само, че знам за много, много жени следили се и родили при нея, освен мен, а липсата на информация се дължи на факта, че може би не се занимаваме единствено и само с форуми по цял ден с цел да рекламираме някой си Simple Smile Или времето на целодневно киснене във форума и следене на всички теми, ни е отминало Simple Smile

Няма да сбъркаш, ако избереш Щерева - мога дълго да пиша за много неща, които тя е оправила, след намесата на разни рекламирани тук "светила", вкл. при мен, при сестра ми, при най - добрата ми приятелка... Но както казах, няма да се впускам в реклама, случайно попаднах на темата и ме подразни предния отговор.
Да не говорим, че и като човек е много внимателна: за пример, когато аз бях бременна, баща ми се разболя и почина от рак - е докторката ми се обаждаше на няколко дни в продължение на месеци от личния си ГСМ (преди 5 години, това не беше незначителна сумичка....) да ме пита подробно как съм.

Успех, каквото и да решиш   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия