Животозастраховане в AIG Life - мнения и препоръки!

  • 2 194
  • 2
Мъжът ми внесе първата вноска по спестовна застраховка. Аз, обаче имам известни съмнения, след като попрочетох малко из форумите. Ако някой има инфо относно компанията, моля да сподели. Звучи твърде добре, за да е истина. Ще дам сайт с едно интересно сравнение между пенсионно осигуряване и спестовна животозастраховка - http://richlife.hit.bg/features/forfeature1.htm
Мисля, че си заслужава мисленето. newsm78
Виж целия пост
# 1
Ние имаме няколко застраховки но в друга компания. Тези не са ми по вкуса,защото имат само годишни вноски и е много трудно да се спестят толкова пари на куп. Избрала съм си вариант с месечни вноски,като веднага ми правят и данъчно облекчение. Превеждат ми ги по банков път и не се занимавам с вноски, нито с подаване на данъчни декларации в края на годината. Hug
Виж целия пост
# 2
Ние имаме няколко застраховки но в друга компания. Тези не са ми по вкуса,защото имат само годишни вноски и е много трудно да се спестят толкова пари на куп. Избрала съм си вариант с месечни вноски,като веднага ми правят и данъчно облекчение. Превеждат ми ги по банков път и не се занимавам с вноски, нито с подаване на данъчни декларации в края на годината. Hug

имам абсолютно същото впечатление. това с годишната вноска за мен е безумие. и аз имам две застраховки в други компании.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия