Възможност за тройна лентичка в сигнатурата

  • 1 417
  • 22
Пускам темата тук, за да я видят повече хора. Ако прецените, преместете я, нямам нищо против.

Попаднах на сайт, който дава възможност за комбиниране на три лентички в една. Ето го сайта.

Трите лентички се сменят през няколко секунди.
Ползването на комбинирана лентичка би намалила дължината на сигнатурата.
Ето примерната тройна лентичка от сайта:

Виж целия пост
# 1
Теди,   bouquet Hug!
Виж целия пост
# 2
Много готино Peace.
Сега остава и да родя още едно дете Thinking.
Виж целия пост
# 3
направих я вече но за съжаление е до 1999г. а сина е роден 1992г. и няма как да го сложа Cry
Виж целия пост
# 4
Много готино Peace.
Сега остава и да родя още едно дете Thinking.
Що така с малки букви, Ню? Хайде стискам палци скоро да се закичиш с тройна лентичка, включваща бремелинска  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 5
Що така с малки букви, Ню? Хайде стискам палци скоро да се закичиш с тройна лентичка, включваща бремелинска  Hug Hug Hug
Боже мили... Twisted Evil... близнаци ли ми пожелаваш, че тройна лента? И в най-смелите си мечти не си го представям Thinking ooooh!.
Виж целия пост
# 6
Е, защо само до 1999г.,а по-ранородените?
Виж целия пост
# 7
..............Боже мили... Twisted Evil... близнаци ли ми пожелаваш, че тройна лента? И в най-смелите си мечти не си го представям Thinking ooooh!.
Неее, нямах това предвид  Blush
Комбинираш лентичка за възраст с бремелинска лентичка и примерно лентичка за годишнина. Ако не искаш за годишнина, може едната от първите две лентички да я дублираш  Wink
Виж целия пост
# 8
За по-рано родените от 1999г.

Сменете малко логиката, мацки  Wink


Rut, харесва ли ти така?

Виж целия пост
# 9
За по-рано родените от 1999г.

Сменете малко логиката, мацки  Wink

Подскажи как.....
Виж целия пост
# 10
Веднага  Hug

Избираш си Лентичка за рожден ден.
Избираш си линйка и маркер.
В полето за текст пишеш (примерно) - Никола ще стане на 16 години
В полето за име пишеш името на детенце.
Цвета на текста се сменя по желание.
Дата на раждане - въвеждат се само рожденият месец и дата. Годината се оставя 2006-та, ако рожденият ден е от началото на годината до днес. Годината се променя на 2005-та, ако рожденият ден е в периода от днес до края на годината.

Това е  Hug
Виж целия пост
# 11
Веднага  Hug

Избираш си Лентичка за рожден ден.
Избираш си линйка и маркер.
В полето за текст пишеш (примерно) - Никола ще стане на 16 години
В полето за име пишеш името на детенце.
Цвета на текста се сменя по желание.
Дата на раждане - въвеждат се само рожденият месец и дата. Годината се оставя 2006-та, ако рожденият ден е от началото на годината до днес. Годината се променя на 2005-та, ако рожденият ден е в периода от днес до края на годината.

Това е  Hug

Имаш едно заслужено кафе тази сутрин ....  моля,   food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee
Виж целия пост
# 12
...... Имаш едно заслужено кафе тази сутрин ....  моля,   food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee
Точно от това имах нужда  Grinning Мерсииии   bouquet
Виж целия пост
# 13
Благодаря за полезната информация!!! Hug
Виж целия пост
# 14
На мен идеята за трите лентички в една ми допадна, но не мога да си направя точно такава лентичка каквато искам - в случая първата от подписа ми, че сме заедно. На сайта има само сватбени, а ние не сме женени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия