Спазвате ли?

  • 1 059
  • 17
Въпроса ми е спазвате ли мерките дадени в рецептата или я карате на усет newsm78
Виж целия пост
# 1
Зависи. Понякога спазвам, най-често при нови рецепти. Но при вече изпитани, карам на око.
Виж целия пост
# 2
Зависи. Понякога спазвам, най-често при нови рецепти. Но при вече изпитани, карам на око.


И аз така процедирам  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Зависи. Понякога спазвам, най-често при нови рецепти. Но при вече изпитани, карам на око.


И аз така процедирам  Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 4
Карам я на око  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Зависи. Понякога спазвам, най-често при нови рецепти. Но при вече изпитани, карам на око.
Ами и аз май съм така. Първият път спазвам стриктно, но после я правя по мой вкус и предпочитания.  chef
Виж целия пост
# 6
Ако я готвя за първи път - да, спазвам, а после я карам на око   chef
Виж целия пост
# 7
Зависи. Понякога спазвам, най-често при нови рецепти. Но при вече изпитани, карам на око.
Peace И понякога добавям и от мен разни неща Simple Smile
Виж целия пост
# 8
от подправките винаги си слагам по собствена преценка, което в моя случай означава повече от посоченото количество. основните продукти_ горе долу спазвам техните мерки, но не винаги. в крайна сметка разчитам на собствената си преценка.
Виж целия пост
# 9
Карам на око, разчитам на усета си.
Виж целия пост
# 10
Иска ми се да спазвам мерките, защото не вярвам на усета си. Поради липсата на кухненска везна обаче Cry карам на око и досега почти нямам големи гафове.
Виж целия пост
# 11
ами за манджи определено карам на око (от по-големките)  Embarassed
а за десертите се старая да е по-рецепта   chef
Виж целия пост
# 12
Карам по усет.
Много често дори готовите рецепти не ми се получават - от някои книги напр.
Когато променя рецептата - става.
Много често 'смесвам' рецепти.
Виж целия пост
# 13
Само при сладкарските рецепти спазвам възможно най-стриктно мерките. Иначе обичам да комбинирам различни рецепти.
Но при ястията и салатите карам на око и на вкус.
Виж целия пост
# 14
Ако приготвям нещо за първи път-да.Иначе меря на око.Често си правя и корекции в рецептите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия