Екшън герой на годината

  • 2 087
  • 48
Моля, вижте тези номинаци http://www.axn.promo-bg.com/
и  подкрепете който мислите, че заслужава!
П.П. Сред номинираните са  Росица Букова и Мария Милева- Движение на Българаските майки.
Виж целия пост
# 1
Моля, вижте тези номинации http://www.axn.promo-bg.com/ и  подкрепете който мислите, че заслужава!
П.П. Сред номинираните са  Росица Букова и Мария Милева- Движение на Българаските майки.
Линкът не работи. Confused
Виж целия пост
# 2
И аз не мога да го отворя... а искам!
Виж целия пост
# 3
www.axn.promo-bg.com
Виж целия пост
# 4
Оправих линка.
Виж целия пост
# 5
След като кликна върху "Избери екшън герой на годината" нищо не става
Виж целия пост
# 6
След като кликна върху "Избери екшън герой на годината" нищо не става
Кликваш върху категория- екшън гетрой и ти дава имената  на номинираните избираш и гласуваш.
Виж целия пост
# 7
След като кликна върху "Избери екшън герой на годината" нищо не става
Кликваш върху категория- екшън гетрой и ти дава имената  на номинираните избираш и гласуваш.

ми си, кликвам, но пак нищо
Виж целия пост
# 8
Работи, аз гласувах за Росица Букова и Мария Милева- Движение на Българаските майки. Grinning
Виж целия пост
# 9
хм, а защо при мен не става  newsm78
Виж целия пост
# 10
Работи, аз гласувах за Росица Букова и Мария Милева- Движение на Българаските майки. Grinning
Peace но има и опции които не работят Wink
Виж целия пост
# 11
хм, а защо при мен не става  newsm78

А на мен ми даде и втори път да гласувам newsm78 нещо не е наред, така един човек може да гласува много пъти за своя фаворит.

Пробвай след като кликнеш горе на екшън герой, да кликнеш още веднъж.
Виж целия пост
# 12
Добре де, ама обяснете ми кое му е Екшъна на благотворителността и въобще какво търсят ДБМ там. Любопитност ме обзе като мъничко дете. Wink
Всъщност въпросът ми е неправилен. Гледам и другите номинирани - въобще не вдявам!? За какво става въпрос точно? За какво ще гласувам?  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Незнам как са попаднали в тези номинации, но нека да ги подкрепим!!!
Форумът е сила Hug
Виж целия пост
# 14
хм, а защо при мен не става  newsm78

А на мен ми даде и втори път да гласувам newsm78 нещо не е наред, така един човек може да гласува много пъти за своя фаворит.

Пробвай след като кликнеш горе на екшън герой, да кликнеш още веднъж.

кликнах 100 пъти, но не става. зарежда ми само "ей екс ен за рекламодатели" и "джерико"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия