Смолянски дечица малки и големи, тичат към пързалки побелели

  • 11 918
  • 261
Много ми хареса името на темата и затова реших, че никой няма да има против. Браво на  Ади Hug
За сериала, гледаме "Анатомията на Грей" обожавам го. Сега тегля 9-та серия и нямам търпение до излизането на субтитрите  Crazy
Готова съм за срещичка, обаче ако е в събота, че иначе няма мърдане от това Устово.
Ади много хубаво си направила, че си украсила коледно, аз мисля утре, докато татито ни е на работа за да може да го изненадаме  Wink Ванката сигурно се кефи на светещите коледни топки и гирлянди  Heart Eyes
Целувки на всички бебоци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
здравейте и от нас в новата тема!

днес съм малко притеснена, защото ходихме на хирург с малката. палецът на дясното краченце от снощи е зачервен и днес сутринта положението беше още по-сериозно, съмнявах се да не е от нокътчето... докторът каза да слагаме само компреси за сега и ако до 2-3 дни не се оправи да ходим пак. дано всичко да е ОК!

иначе цял следобед бяхма навън, Гери поспа около час  Laughing /това иначе трудно става/. сега ще си играем, ще правим гимнастика и ще си говорим.

това е за сега от нас, до скоро и цунки на бебитата!
Виж целия пост
# 2
Хайде и аз да се включа  Laughing
Звездичка, мила има ли и друг сезон на "Анатомията на Грей"  newsm78. На мен също ми е много любим. Сега обаче съм на вълна "Бягство от затвора" и тегля 2 сезон. Ей,,,,голяма краста тези сериали  Crazy.
За срещата и аз съм навита, стига да съм разбрала првилно.
dew дано Гери се оправи и да не е нищо сериозно.
Звездичка, Тасето много пораснал бе  Hug
Туй то, отивам да пийна биричка  Joy
До скоро и целувки от нас със Стефчо, който в последно време спи много неспокойно вечер, а през деня категорично отказва  #Crazy
Виж целия пост
# 3
Здравейте смолянски бебоци и майки!  smile3501Браво АДИ за благозвучното име на темичката! Ако е хубаво времето в събота ще има ли срещичка? dew дано се оправите с Гери по-скоро и да е нещо безобидно. Как приемате предложението ми за малко коледно празненство. Нещо малко, скромно, но с духа на коледа. Май на всички ни харесва празника и ако искате да го отбележим - ще се нарекнем, че е заради децата!
Виж целия пост
# 4
Цитат
Туй то, отивам да пийна биричка 
Завиждам ти teedi - за бирата! Аз обожавам бира, но нещо килцата тръгнаха нагоре още преди да съм смъкнала тези от раждането и сега се ограничавам. Предимно трудно отказвам бира и сега хората около мен мислят, че съм болна rotfImbo
Виж целия пост
# 5
Ами да doh ще е много приятно, забавно и щуро  да направим коледно парти.   bigdance2Мами и бебоци.
Аз съм  newsm10
Виж целия пост
# 6
Браво бе, разписахте се  Hug
Теди, има трети сезон на "Анатомията на Грей", сега е 9-ти епизод. Вярно, че сериалите са голяма краста. Илия си е  изтеглил втори сезон на "Бягство от затвора" и няма търпение да гледа епизодите. Ами душка бе, каква е тази биричка посред зима  Wink. И аз много обичам. Даваш ли на Стефчо по малко, Таско обожаваше лятото.
dew , дано да няма нещо сироизно и да й мине бързичко  Praynig Heart Eyes
За коледното парти съм ЗА. Давайте идеи къде и кога.
Приятен слънчев ден  Grinning
 
Виж целия пост
# 7
Няма лято, няма зима. Бири4ката на мен си ми върви целегодишно Simple Smile. И Стефчо се кефи на бирата. Обича обаче и мастичка. Преди няколко дни взел една бутилка, отворил я незнайно как /сигурно не сме я били затворили добре/ и .....пийнал. Нищо, че по-голямата част от мастиката беше по пода. Важна за него е била идеята да  пийне. Милото ми то голяма жажда беше после. Явно го е загоряла мастичката.
За коледното парти няма ли да е най-добре в някаква сладкарница, където децата да могат да играят на воля?
Виж целия пост
# 8
Еййййййй, голяма будала съм. Хем видях как ще е заглавието на новата тема, хем си блея в старата. Чак днес се сетих да потърся новата. Добре дошла teedi. Изведнъж много нови мами се появиха (не че е лошо). За събота, за среща, и аз съм съгласна. Дано пак не разбия количката някъде.  Laughing
Айде, чао от мен, отивам да се кипря, че моят мъж ще ме води на ресторант. Днес му е рожденния ден и ще го отбележим семейно, без дечурлига - за тях има баби.
Виж целия пост
# 9
А бе защо заглавието на темата завършва с "тичат към &#"?  newsm78
Виж целия пост
# 10
Фифундрела
Честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и много да се обичате   bouquet
Приятно празнуване
Виж целия пост
# 11
Ееее моят рожденик  е утре, но ще имаме гости.  ThinkingКаво ще кажете да го направим във Фантазия или Принца - там ще е добре и за децата.  PeaceСамо трябва да видим за кога. А за бирата - и моя Стефчо обича въпреки, че още е малък. Като види бутилка пощурява - цял на майка си. Crazy
Виж целия пост
# 12
Фифундрела как изкарахте празника? Надявам се приятно!!! За събота в колко и къде? Ако нямате предложения да го направим като миналия път - при слънчево време на Букси в 11?
Виж целия пост
# 13
Фифундрела как изкарахте празника? Надявам се приятно!!!

Ох, супер беше. Ходихме в "Родопски кът" и там ракийки, салатки, мезета....знаете как е. Децата бяха слушали бабите, само Стефка не е искала да ляга без нас. Чакаше ни като си прибрахме. Дори като тръгвахме я излъгахме, че отиваме на работа, защото иначе ревнува - как майка й и баща й ще излезнат на "дискотека" (тя така вика) без нея.
Виж целия пост
# 14
Ехоооооооооооооо. Къде сте??? Нещо за събота - ADY, ZUZI и другите включете се!!! Ady видя ли класацията за БАНДА на годината? Априлките водим класацията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия