На път със самолет с бебе на 4 месеца

  • 1 318
  • 8
Моля ако някой е пътувал с бебе/моето е на 4 месеца/ да каже какви са изискванията със самолет.
Има ли право на място,задлжително ли е седалка за бебо,изоб6то много са ми въпросите,къде да търся в нета,помогнете,след нова година си пътуваме в Германия и сега се 4удя.
Предварително благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
най-добре питай в съответната авиокомпания какви са им изискванията. искат принципно при излитане и кацане и бебето с колан  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ако е още актуален въпроса.Нямат изисквания.Някои компании имат определени места за майки с малки деца.
Бебето не може да е с колан, майката е с колан и тя го държи в нея-гушнато, стюардесите обясняват точно как. Това при излитане и кацане.
Мисля че нямаш основания за притеснение, ако имаш седалка я вземи с вас...
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви,сега се притеснявам 4е времето ще е доста студено,зима е ,а искаме да си отидем и ве4е да сме си заедно с Тати!
Пътували ли сте при температура под 0 градуса или малко отгоре Thinking
Виж целия пост
# 4
Аз пътувах миналата зима с дъщеря ми. Не знам какво те притеснява темепратурата, в самолета е топло Wink
Бебето е на коленете на родителя, като дават допълнителен колан, който се слага на твоя и се закопчава детето. С малко бебе се пътува много лесно и приятно със самолет, особено пък за кратките полети в Европа!
Виж целия пост
# 5
За първи път пътувах заедно със сина си на около 6м а и племеника ми на 5г беше с мен и всички се справихме чудесно  Grinning  хубаво е при излитане и кацане да дадеш нещо за пиене, за да не заглъхват ушичките, а иначе за колана са ти обяснили. Седалката си я бях взела така ми беше по-удобно по веме на полета.
Виж целия пост
# 6
Искам помощ,6те пътувам с 4  м есе4ното си бебе до Германия/Мюнхен/.Моля,който е пътувал скоро да обменим инфо,бебо 6те пътува за 1-ви път.Какви са изискванията за бебето,за храната му.
Виж целия пост
# 7
Хеи,саседка ли сте ми става6?  Hug
С моят син бях патувала zа парви пат когато бе6е на 4 месеzа.Нйам6е никакав проблем.Иzисквания няма састо.Всеми му zа пиене(ако не карми6),zа да му дава6 при иzлитането и каzането.Паспорт предполагам,4е си има.Коли4ката може6 да я предаде6 преди да се ка4и6 на самолета,zа да не го даржи6 на раzе в 4акалнята.Лек пат.
Виж целия пост
# 8
Изисквания спец. няма, както ти е писала chokolin.
Добре ще е, ако таткото няма да пътува с вас, да извадите декларация, че той е съгласен бебето да се извежда през граница.
Иначе за количката, може да я пуснете веднага на лентата с др. куфари, а може и до самолета да я ползвате.
Лек път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия