Къде сте, бивши тютюнджийкииии?

  • 2 064
  • 50
Момичета, здравейте!
Днес казах, че паля последната цигара и дано не са само силни думи, защото съм решила да ги отказвам пущините..за сетен път, дано да е последен.. Търся сродни души. Май тук съм виждала една тема, в която си давахте кураж, но не знам как се казва и Търсачко мълчи.
Помагайте и ме приемете в отбора, много ще слушам. baby_neutral  bouquet
Виж целия пост
# 1

Последният ти вас се надявам вече да е история и те поздравявам за решението! Аз вече 10 месеца не пуша и св чувствам  великолепно. Желая ти от  сърце и ти да успееш!
Виж целия пост
# 2
Аз ги спрях когато разбрах че ще имаме бебенце, сега кърмя и още не пуша, но така ми се пуши, стискайте ми палци когато спра да кърмя да не ги почна пак
Виж целия пост
# 3
Не можеш да си представиш колко по-добре се живее без цигари! Аз бях страстен пушач около 10 години, спрях ги от раз като забременях първия път. Вече 3 години не пуша. Страхотно е, въпреки че все още ме обхваща желанието за тютюн, но за нищо на света не бих искала отново да пропушвам! Кураж! Да знаеш струва си усилието!
Виж целия пост
# 4
Днес установих,че когато дъвча Орбит и някак си не ми се пуши.Не изпитвам желание  newsm78
Виж целия пост
# 5
Стискам ти палци и успех! Много по-лесно е, отколкото предполагаш!  Wink   Laughing
Аз на Коледа ще направя 2 години без цигари!  Sunglasses Hug
Виж целия пост
# 6
Браво  , поздравявам те за решението  Peace
Виж целия пост
# 7
Пуснете от ония гадни филмчета, които карат всеки отказал се пушач да се радва......онези анти- пушаческите.........със сбръчканите жени.......

Пожелавам ти успех, защото знам, че ако се заинатиш и си речеш, че няма да позволиш някакъв си глупав навик на твоето чудесно, но объркано тяло да те накара да запалиш, ще успееш ...........успех..........не е страшно и не е толкова зле, колкото си мислиш.....и е много  приятно, когато установиш, че си започнала да усещаш миризми и ухания, за които преди сетивата ти са били притъпени, заради цигарите........и че дишаш наистина, с пълни гърди, истински въздух


Виж целия пост
# 8
Стискам ти палци,бъди силна и не се поддавай на изкушението.Нали знаеш,че след няколко дни ще ти е по-леко?
Виж целия пост
# 9
Бях пушачка близо 15 години.Спрях го в момента в който разбрах,че съм бременна.Скоро ще станат 2 години от както не съм пипала цигара и се чувствам отлично.Не е толкова трудно-успех!!! Peace
Виж целия пост
# 10
Не пуша вече 1г.и 3 м. чувствам се страхотно-тонизирана по свежа и по добре миришеща.Много се гордея защото бях пристрастена и пушех по 2 кутии на ден Embarassed
Пожелавам ти успех в начинанието и да ти издам моята тайна(аз пих табекс)
Виж целия пост
# 11
Аз спрях цигарите благодарение на тази тема, която споменаваш Hug и гол инат, разбира се.  Simple SmileУспех, не е толкова трудно. Първите три дни, ако не убиеш някого, значи си успяла.Стискам палци
Виж целия пост
# 12
ето ти една заклета, бивша вече от 6 години пушачка.Simple Smile
Пушех по 3 кутии на ден ,но ги спрях почти от раз. Първите 2-3 дни пиех едни хапчета,забравих им името ,но бяха много популярни. Действието им беше ,че ме караха да се отвращавам от цигарите.
Отказах ги защото съм жена ,която знае ,че отговорността за здравето и за красотата ми е единствено и само моя.
Това гени, лош или добър начин на живот са само приказки ,извиняващи ни да правим или неправим това което ни отърва.
Както и да е ,щом аз ги отказах можеш и ти.
Междудругото ,когато ги откажеш ще имаш известен проблем с обонянието си.
 Най-гадното усещане е дъхът на пушач,надвесен над теб.
Да не ти казвам какво е да целуваш такъв.Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Най-хубавото е, че от известно време не мога да се сетя кога точно спрях цигарите:))

Казват, че това било момента, в който истински си ги отказал.
Когато престанеш да се интересуваш от кога не пушиш.

УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 14
успех ти желая Hug Heart Eyes...а3 ги спрях преди около 3,5 години, не помня точно кога....чувствам се прекрасно сега Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия