козметика на Institute Arnaud

  • 6 879
  • 24
ползвате ли, доволни ли сте? на мен ми подариха душ гел и тоник за тяло и съм очарована. какви други продукти имат на българския пазар и добри ли са?
Виж целия пост
# 1
Аз съм използвала ексофолиращия гел с цитрусови екстракти - много ми харесва.Вече втори път си купих от него.Друго не съм ползвала иначе имат различни серии за лице и за тяло.
Виж целия пост
# 2
Ползвам този крем за около очите:
Дали е добър все още не мога да кажа,купих го миналата седмица.На консистенция ми пасва идеално на кожата (за всякакъв тип кожа е).
За други продукти-имаше доста голяма серия за лице в магазина,предполагам,че внасят всичко (или почти всичко) тяхно.
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала хидратиращия крем - доволна съм!
Виж целия пост
# 4
Имат всичко- серии за лице за различни типове кожа и серии за тяло за различни проблеми. Хубави са
Виж целия пост
# 5
Миналата зима страшно ми се изсуши кожата и изглеждаше ужасно, отидох в един магазин и ми препоръчаха техния крем Soin Hydra Stimulant, за 2-3 дни ми оправи кожата, страхотен е. Ползвала съм и почистващия гел за лице и очи, също е много хубав  Peace
Виж целия пост
# 6
Моя много близка приятелка е официалният и единствен вносител на тези продукти. Тя ги хвали доста, но това е съвсем разбираемо  Grinning Доколкото знам най-широка гама то продуктите купува веригата Хит, мисля, че те държат и най-ниските цени.
Виж целия пост
# 7
Точно за този крем говорех  newsm10
Виж целия пост
# 8
Ползвам този крем за около очите:
Дали е добър все още не мога да кажа,купих го миналата седмица.На консистенция ми пасва идеално на кожата (за всякакъв тип кожа е).
За други продукти-имаше доста голяма серия за лице в магазина,предполагам,че внасят всичко (или почти всичко) тяхно.
От близо година ползвам само този крем много съм доволна.Пробвах един път да го сменя с Lumene, на сутринта очите ми бяха като понички....И от тогава не съм го сменяла. newsm10
Виж целия пост
# 9
Миналата зима страшно ми се изсуши кожата и изглеждаше ужасно, отидох в един магазин и ми препоръчаха техния крем Soin Hydra Stimulant, за 2-3 дни ми оправи кожата, страхотен е. Ползвала съм и почистващия гел за лице и очи, също е много хубав  Peace
Бях забравила за измиващия гел за лице и очи. И от него съм много доволна  newsm10
Виж целия пост
# 10
още веднъж да ги похваля - изразходих опаковките, кожата ми е като порцеланова, на пипане е прекрасна, ставам твърд фен на марката
Виж целия пост
# 11
Търся магазин с продуктите на ARNAUD. Знае ли някой техен магазин в София?
Виж целия пост
# 12
Ползвам този крем за около очите:
И аз по съвет на козметичката си го купих и бях приятно изненадана. Беz да преувеличавам този крем ми действа точно както и Clinique - all about eyes. Затова ги редувам.
Виж целия пост
# 13
В аптеките ли се продават и какви са цените ориентировъчно?
Виж целия пост
# 14
Има ги в повечето козметични магазини, цените не са много високи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия