за второ бебе

  • 1 029
  • 21
Здравейте момичета.Имам си детенце на 1г.6м.,а таткото вече иска да работим за второто.Аз не че неискам,но ми се ще да изчакам поне до към май месец и тогава да започнем с опитите,защото искам да се роди март за по-следващата година .Е и да не е точно март,но да е 2008.Какво ще ме посъветвате. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
а ти ще ме послушаш ли, каквото и да ти кажа?
ако кажа 'действайте', тогава?

вие си знаете. ако детето няма да е добре дошло сега, недейте. ако ще е - давайте.
освен това не се знае дали този горе ще се съобрази с плановете ти за 2008. да не стане 2015, например...
Виж целия пост
# 2
Решението можете да вземете само вие с таткото. Ако не се чувстваш готова просто изчакай Peace
Виж целия пост
# 3
И аз смятам,че трябва вие с тате да го решите,по-скоро че той трябва да се съобрази с теб защото ти ще носиш, родиш и грижиш за бебето. А и дали веднага ще се случи когато ти пожелаеш. Ние не бяхме планували за сега второ,но ето че го имаме. Не съжалявам,дори сега се радвам,че точно сега се появи.
Виж целия пост
# 4
И аз съм с подобно на другите мнение. Ако вие двамата решите, че го искате точно сега - ОК. Но ако се разберете, че трябва да се поизчака малко и бебето да дойде през 2008, то се пазете и работете по въпроса, когато и двамата го искате и сте готови. Решението е само ваше.
Виж целия пост
# 5
Важното е ти да се чувстваш готова, все пак ти ще бременееш. Аз забременях с второто си дете когато първото ми беше на година и 4 месеца. А бяхме започнали опитите 4 месеца по-рано.
Виж целия пост
# 6
като не си готова не бързай,защото таткото иска.Все пак ти си тази,която ще бременее 9м. и ще ражда,така че според мен ти решаваш,кога да е момента.
Виж целия пост
# 7
И аз се придържам към мнението на другите.
Това трябва да си решите вие двамата и най-важното ти да решиш да ли си готова.
Виж целия пост
# 8
Това е решение на вас двамата.  Laughing
Виж целия пост
# 9
И аз онзи ден стопих ентусиазма на моят хубавец за второ, не че не искам ,но е твърде рано ,имам вече син на 4 месеца, а и съм секцио. След 2 години.......
Виж целия пост
# 10
Здравей vani_lo,
Забременях, когато дъщеря ми бе на 1г 3м. Първата година беше много трудно, но вече е песен. Ако имаш кой да ти помага-не му мисли. Ако ли пък не-трябва да сис сигурна, че имаш подкрепата на таткото. И да се стегнеш, че с две бебета си е трудничко. Но само в началото. После е веселба! Grinning
Виж целия пост
# 11
Вие двамата трябва да го решите, а не ние да ви казваме какво да правите Peace
Виж целия пост
# 12
По принцип моят лекар ме посъветва да поизчакам до 2-рата година. Но не е проблем и след 6-тия месец. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Вие двамата трябва да го решите, а не ние да ви казваме какво да правите Peace
PeaceНо все пак моето мнение е,че е малко раничко.
Виж целия пост
# 14
Toва се решава от вас двамата и никой друг....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия