ГЛАСУВАЙТЕ В КАТЕГОРИЯ Party Animal (купонджии и певци)

  • 2 512
  • 64
Ами това са номинираните...ако съм пропуснала някой свиркайте
Виж целия пост
# 1
Дуци  Peace
Виж целия пост
# 2
Блонди   bouquet
Виж целия пост
# 3
Исках да гласувам за Варненки, но за да не се размие вота ми в общия, гласувам за Мю (Мюриель) Grinning
Виж целия пост
# 4
Lilly и Дуци Peace
Виж целия пост
# 5
Ами какво да ви кажа,аз с никой не съм купонясвала и никой не ми е пял. smile3506Не съм била на караокета,затва не мога да кажа,все пак мислех че номинациите се побират в рамките на форума,а не извън него,но щом така сте решили,ще гласувам за Heart Eyes.Доколкото съм я разбрала мисля,че е луда глава,шегаджийка,купонджийка и с нея е весело определено,дори и виртуално. smile3521
Виж целия пост
# 6
И аз гласувах за Цомбето PeaceИмам честа да я познавам лично,и е наистина голяма купонджийка Heart EyesА бе хора, то на снимките си личи кой може да прави купона PartyЦомбеееее, продължавай в същия дух  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз не съм била на купони с вас,но гласувам за Цомбето,като цяло я смятам за весел човек,с голямо чувство за хумор и самоирония.
  newsm18Цомба newsm18Цомба newsm18
Виж целия пост
# 8
Ни ми е пяла,
ни ми е играла,
но надушвам,
купонджийка е голяяямааа.
Цомбето newsm10
Виж целия пост
# 9
Гласувах  Grinning
Виж целия пост
# 10
Blondi аз ли съм?  Thinking
Пак присъствам, станах си досадна сама на себе си  Laughing
Не сме купонясвали заедно, трудно мога да се изкажа. След 29-ти ще съм по в час  Sunglasses
Така че сега моят глас отива за Цомбето, уверена съм в нейните стоически сили за носене на танци и алкохол  Grinning , макар да се посвени да ми ги демонстрира тук и пи цяла вечер кола  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
 Sunglasses ха, мерси за номинацията, сега я виждам...
аз съм се кротнала от лятото насам
ама виж ако речете коледната среща да е маскен бал пак  Mr. Green

гласувах  Peace
Виж целия пост
# 12
Blondi аз ли съм?  Thinking
Пак присъствам, станах си досадна сама на себе си  Laughing
Не сме купонясвали заедно, трудно мога да се изкажа. След 29-ти ще съм по в час  Sunglasses
Така че сега моят глас отива за Цомбето, уверена съм в нейните стоически сили за носене на танци и алкохол  Grinning , макар да се посвени да ми ги демонстрира тук и пи цяла вечер кола  Crossing Arms

Ти как мислиш Thinking Laughing

Сложила съм всички номинирани без значение броя на гласовете Laughing

Sunglasses ха, мерси за номинацията, сега я виждам...
аз съм се кротнала от лятото насам
ама виж ако речете коледната среща да е маскен бал пак  Mr. Green

гласувах  Peace
а тебе те искам пак като БУЛКА, жестока беше Party
Виж целия пост
# 13
Аз съм за Катюша-певица от класа,даже и от песнопойка няма нужда!
Виж целия пост
# 14
Леле, ко прая аз тук newsm78 Моля ви, крайно задръстен човек съм, и не нося на бяло вино, при това Blush
Варненки като цяло newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия