алергичен спазъм

  • 2 027
  • 4
детео го получи миналата седмица, лекарката каза е че алергичен спазъм организма реагирал на някакъв вирус правихме инхалации и е по добре, как да предотвратим появата на други такива всеки път като се разболее ли ще ги получава някой има ли такъв проблем
мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
За съжаление и моята дъщеричка след прекаран бронхиолит получи алергична кашлица. Освен Klaritin нищо друго не пием, затова ще чета темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
 И малкия е така. Миналия месец пипна някакъв вирус - спадна му гласчето, започна една гадна прегракнала кашлица, и през нощта получи някаква жестока криза, заведохме го веднага и му биха урбазон. Сега пак е с някакъв вирус, и още като усетих че гласът му се променя - веднага Кларитин/личната каза че добре съм направила/.Често проветряване на стаята, въздухът не трябва да е сух!
Не знам дали всеки път ще се получава така, но ето че при нас се повтори Sad!
Първото ми дете пък като беше малка, правеше и тя подобни истории, които постепенно се размиха във времето и ги израстна. На нея давах само при остара криза , еднократно Метилпреднизолон на таблетки/ не помня по една или по две/.
Виж целия пост
# 3
Синът ми прави бронхиални спазми-първия ден е със секрет в нослето,а на втория вече е слязло в гърдичките.Веднага започваме с инхалации-физиологичен разтвор,а ако стане по-лошо-Вентолин,но всичко това ни е предписано от лекар! Определено секрета от нослето слиза в гърдичките за отрицателно време! Дано не ви се случва повече!
Виж целия пост
# 4
След първата хрема преминала в кашлица, в последствие в пневмония и всичко това в рамките на 2 седмици с ежедневно ходене по лекари пиене на какви ли не сиропи, антибиотици ииии абе не е за разправяне ни биха урбазон в крачето и директно в болница.От тогава всяка една хрема независимо от бързата ми реакция директно ни водеше до урбазона Само последния път успяхме да минем между капките и се моля това да е за постоянно Но искам да ви кажа че сега дори и да се закашля от задавяне кашлицата му звучи като на болен а всъшност не е Успех на всички мамчета  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия