Знаете ли какво искат при раждане в окръжна болница във Варна?

  • 680
  • 2
Здравейте всички бъдещи мами. Аз съм в 34г.с. от Варна и ме вълнува вече приготвянето на багажа за родилния и някой може ли да ми каже какво искат в Окръжна болница във Варна?
Виж целия пост
# 1
Здравей!Аз не съм бъдеща мама но съм настояща и затова ще ти пиша какво да си вземеш за окръжна.Значи багажа трябва да е в торбички а не в сак,за което на мен ми направиха забележка.вноси си и памперси и мокри кърпи.Дрешки за детето на мен не ми искаха а и по принцип там не искат защото децата са увити в пелени.на момичето от моята стая и искаха в деня малко преди изписването да даде ако има някаква дрешка но тя нямаше а и това беше защото бебчо беше доста едричък.На моя малчо не му искаха.Лиглин е много важно също да вземеш.на прегледите сутрин трябва да си с лиглин и в никакъв случай с превръзки/макар че аз слагах защото иначе е много неудобно с този лиглин.мобиле и зарядно,документите които са ти водили през бременността,а и свидетелство за сключен граждански брак и лична карта на съпруга във връзка със записването на детето след това.аз си носих и чиния скупичка и прибори и наистина ми влязоха в употреба.Вземи си и помпа за изцеждане - на мен ми беше доста нужна а и предполагам на всички родилки.Имах и мисля или спазмалгон или но-шпа за болките след раждането/родих по нормален път/,но преди да ги пиеш питай какви може да взимаш за всеки случай,че аз вече наистина не помня напълно всичко.Нощници си вземи 2броя също и чехли/за баня и за стаята/.Тоалетни принадлежности,а също има и едни превръзки за родилки,които ми купиха и са много удобни за няколкото дни след раждането.имах и залъгалка за бебчо,макар че там не и дойде редада я ползвам,но вземи за всеки случай.Ами в момента за друго не се сещам,ако имаш въпроси питай.Успешно и безпроблемно раждане ти желая  bouquet.
Виж целия пост
# 2
много благодаря беше ми полезно, защото аз мислих, че ще ги обличат и както ще раждам секцио все пак са седем или минумум пет дни престой там и всеки иска естествено да не бъде неподготвен. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия