Много неспокоен сън изведнъж.Какво да правя?

  • 1 118
  • 17
Имам един малък проблем!Откакто се е родила бебка аз не съм имала нито една безсънна нощ, тя изключително спокойна, спеше цяла нощ - като я изкъпя и нахраня към 23.00 и до 8.00-9.00 сутринта без да мръдне.Рядко ми се е случвало да се разбуди, дам водичка и бибка и заспива наново.От една седмица обаче все едно не е мойто дете, буди се през половин, един час, цяла нощ се мята като рибка на сухо, плаче.През деня спи съвсем спокойно и нормално, но нощем...Храни се много добре, жизнена, играе, смее се.Незнам дали трябва да се притеснявам за нещо или това просто е някакъв период?Вие кажете как да постъпя.Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
Може да и растат зъбки.
Виж целия пост
# 2
Може да и растат зъбки.
офф и това го проверих, никакви признаци, венците са й все така 'сбръчкани' както от самото й раждане
Виж целия пост
# 3
При нас също го има този проблем от 1-2 седмици.Плаче понякога,когато стане от сън.Неспокойна е и трудно заспива.Моля за съвет и евентуално да се ориентирам за причината.
Виж целия пост
# 4
   Може да са зъби. Първо се образува зъбен "зародиш", който в един момент става по-голям, променя формата на венеца и по-късно се показва зъб и навън.
Виж целия пост
# 5
Предполагам,че са зъбки.......... newsm78
Виж целия пост
# 6
Не е задължително да виждаш признаци на растящите зъби.Както е написала Уни, докато се покаже зъбчето има време, но самото пробиване на венеца също е болезнено.Иво беше кисел и се лигавеше 3 месеца преди да му поникнат първите два зъба.
Виж целия пост
# 7
Ами честито Mr. Green
Дъщеря ми спеше непробудно по цяла нощ до седмия месец и после като започна едно будене... вече цяла година. Че и мляко започна да пие през нощта след като навърши годинка.
Дано при теб не е така
Виж целия пост
# 8
При нас започна от седмия месец и продължава и до днес.Зъбче изби чак 2 седмици преди годинката,така че не знам от какво се започна тази одисея.Все още сме само с 2 зъбчета и не виждам скорошно наспиване.
Виж целия пост
# 9
Oт два дена и ние сме така.Аз го отдавам на зъбките,защото виждам две подутини на долния венец.
Виж целия пост
# 10
   Може да са зъби. Първо се образува зъбен "зародиш", който в един момент става по-голям, променя формата на венеца и по-късно се показва зъб и навън.
И аз за зъби се сещам... или да не е нещо като колики - ако даваш някаква нова храна - забележи си.
Дано се оправите скоро.
Виж целия пост
# 11
И ние го имаме същия проблем, а при нас е рано за зъби. И аз вече се чудя какво да правя. Понякога чак пищи.
Виж целия пост
# 12
И ние го имаме същия проблем, а при нас е рано за зъби. И аз вече се чудя какво да правя. Понякога чак пищи.



И ние сме така от две седмици   #Cussing out ! Моля се по-бързо да мине,защото вече не се издържа #Crazy. Стискам палци   bouquet


Виж целия пост
# 13
Ами честито Mr. Green
Дъщеря ми спеше непробудно по цяла нощ до седмия месец и после като започна едно будене... вече цяла година. Че и мляко започна да пие през нощта след като навърши годинка.
Дано при теб не е така

нощес към 5.00 вече не издържах и я пробвах с мляко - изсмука шишето зверчето, май сме в същата ситуация - ще ядем нощем; тя като новородено никога не ми е яла през нощта, кво му стана на това хлапе...???
мисля да пробвам вечерното предпоследно хранене да не е само мляко (яде към 7.00-7.030 и после преди лягане към 23.00), посъветвайте ме какво да й дам
благодаря на всички мами, успокоихте ме че не съм единствен случай
Виж целия пост
# 14
Не знам с какво си я захранила вече, но примерно можеш да и дадеш някаква каша .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия