Има ли мами от Несебър?

  • 994
  • 13
Има ли мами от Несебър?Кажете за детските ясли-къде са,как са,доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Ти от Несебър ли си или от Бургас?Яслите в Несебър са две,или по -точно две групички.Аз бих ти препоръчала "Калина малина".Моето дете не е ходило там,но аз съм ходила  Simple Smile,нямаш особено голям избор каквото и да ти кажат.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм нито от Бургас нито от Несебър:)Просто лятото работим на Слънчев бряг и понеже скоро ми свършва майчинството и  ще трябва да започна работа, трябва да дам малкия някъде на ясла.Та знам че само в Несебър има яслени групи и за това питам. Grinning
Мерсивсе пак за отговора Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Вече сме на ясла в Несебър,мога да ти дам мнение ако те интерисува още.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, аз съм от Бургас, но скоро ще се местя в Сл. бряг. Знаете ли къде се намира детската кухня и въобще има ли такава?  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Не съм сигурна ,но мисля че няма в Сл.бряг.В Несебър се намира в училището.
Виж целия пост
# 6
joji04 ,давай де.Разбира се че ме интересува още.Ние за сега ходим в Бургас на ясла,но за лятото май ще се наложи да го преместим в Несебър понеже пак ще сме там за сезона Simple Smile


pete , детска кухня в Сл.бряг няма.Намира се в Несебър в училището.Аз лятото го бях записала там и съм доволна.
Виж целия пост
# 7
Аз също исках да го запиша чак лятото,но категорично ми казаха,че сега не го ли пусна ,лятото няма да стане.И сега смятам да го водя от време на време,за да му се пази място,защото зимата и ние сме в Бургас.А за яслата,добре е ,топло е даже прекалено,чисто,сестрите са много мили,храната е добра,макарче мойто човече не яде,но той си е злояд.Аз по -голяма част от персонала ги познавам ,защото съм по-принцип от Несебър и са готини жените.Скоро са сменили директорката и незнам как ще се вредите само за лятото,аз хем съм от там и ми отказа само за сезона.
Виж целия пост
# 8
Аха.Ясно.Мерси.
Ами вие сега ходите ли там на ясла?И в момента там ли си или тук в  Бс?Питам,щото ако си тук как го водиш до там сутрин?
  bouquet
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета, но се очертава последно да се местим в Несебър, което е по-добрият вариянт. Но за съжаление никой не познавам там Embarassed, най-вероятно ще се побъркам #Crazy
Виж целия пост
# 10
Офф забравих да питам някой знаели какви са цените на квартирите в Несебър, защото се налага да се местим там, просто съпругът ми го местят там да работи и нищо не ми е наясно  Sad
Виж целия пост
# 11
Ами миличка,за цени сега не мога да кажа.Но предполагам че като е целогодишно ще намерите квартира на по сносна цена,защото лятото са си високи.А иначе за сама не се притеснявай Simple Smile ние като дойдем ще се виждаме,ако нямате нищо напротив  Hug
Виж целия пост
# 12
Здравейте!
Ако някой случайно се интересува само, да спомена че съм пуснала обява в продавалника за  детска количка и легълце /ако ви трябва да сложите и при бабата и дядото/. 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181852.0

 
Виж целия пост
# 13
Мами от Несебър, ще летуваме при вас една седмица .Прочетох, че си имате детска кухня и се намирала в училището.
Въпроса ми е: Как става купуването на купоните ?
В кой ден от седмицата?
За седмица мога ли да си купя?
Трябва ли да нося акта за раждане?
Това е, ще се радвам ако ми помогнете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия