ортопедичен проблем

  • 1 036
  • 8
имам дъщеря на 11 месеца с вродено заболяване на едното краче диагнозата е "pes planovalgus" в момента е със специални ортопедични обувки, но не знам дали това е най- доброто решение на проблема.Обиколили сме почти цяла България и нямаше две еднакви диагнози и предложения за лечение.В повечето случаи ми казваха да изчакам но до кога и какво не беше ясно.Тези обувки ги купихме от Варненски ортопед, американски са но дали ще има ефект не е напълно ясно.За един месец не виждам някаква промяна.Някой имал ли е подобен проблем?Заболяването се характеризира с плоскостъпие и леко изкривено краче навън защотото едното сухожилие е удължено а другото скъсено.Не знам какво повече мога да направя и каде другаде да ходя за да съм сигурна, че съм направила всичко възможно детето ми да израсне с нормално краче.
Виж целия пост
# 1
Съчувствам ви. Не съм компетентна, но оперативно лечение, не са ли ви предлагали, или е малко детенцето. Като казваш цяла България, сигурно имаш предвид и София?
Виж целия пост
# 2
ne sa mi predlagali no sam 4uvala 4e operaciq na suxojiliq e mnogo trudna i ne vinagi uspe6na osobeno pri bebeta.V sofiq profesora mi kaza da iz4akam bilo rano o6te no toi mai be6e ne6to izperkal
Виж целия пост
# 3
  :bouquet:zabravix da vi blagodarq.
Виж целия пост
# 4
На моята дъщеря са и правили операция на сухожилията и въобще не е трудна. Друг е въпроса какъв ефект би имала при толкова малко детенце.
Най-добре е да отидете в клиниката в Горна Баня. Там се водят най-добрите специалисти в БГ по ортопедични проблеми.
Мога да ти препоръчам д-р Алексиев. Има и личен сайт, но трябва да го потърся.
Виж целия пост
# 5
Това е сайта му
http://www.einet.bg/~alexiev/
Виж целия пост
# 6
Ето, чудесно и друг се е включил. Ние имаме близък приятел, неврохирург и ортопед, в Окръжна Болница, специализирал е в Франция, защити дисертаций и е доктор доктор.(мисля, че така беше титлата) Ако те интересува, пиши ми на лични, ще ти дам координати, можеш и предварителна консултация по телефона да направиш. Доколкото разбирам, в София си ходила на един лекар, което ми се струва недостатъчно.
Виж целия пост
# 7
Казваш че е с обувки купени от варненски лекар това не е ли д-р Живков миналия месец водих моята дъщеря при него знам че лекува такова нещо без операции . Моята дъщеря е оперирана два пъти преди 8 г в Стара загора при др Васев само че краката бяха изкривени навътре и двата.Сега е добре но пак леко ги закривява трябва раздвижване.Пиши на ЛС ако искаш координати на др Васев или ако нещо те интересува
Виж целия пост
# 8
blagodarq na vsi4ki koito se vklu4ixa i se otzovaxa na moq problem.az ve4e se uspokoix malko za6toto edin doktor mi pisa i ot nego razbrax 4e do 4 god.vaztast tova zabolqvane se lekuva s pasivni metodi t.e. gipsove stelki ort.obuvki.Az sam probvala vsi4ko tova taka 4e mi ostava samo da se nadqvam obuvkite s koito e da pomognat taka 4e da ne se naloji da se pravi operaciq kato porasne.Pojelavam na vs.mn.zdrave i kasmet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия